reklama

Zastupiteľstvo vymenovalo do funkcie nových riaditeľov dvoch mestských organizácií

Poslanci mestského zastupiteľstva vymenovali do funkcie nových riaditeľov dvoch mestských organizácií – Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava a Správy majetku mesta Trnava.

Mestské zastupiteľstvo schválilo návrh na vymenovanie Petra Pčolku do funkcie riaditeľa Správy majetku mesta Trnava.

Poslanci odsúhlasili aj návrh na vymenovanie Andrei Tomašovičovej do funkcie riaditeľky Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava.

Vymenovanie oboch riaditeľských pozícií nadobúda účinnosť od 1. októbra 2020.

Ilustračné foto

Výberové konanie na pracovnú pozíciu riaditeľa Správy majetku mesta Trnava bolo vyhlásené 6. júla 2020. Uchádzači, ktorí spĺňali požadované kritéria boli pozvaní na výberové konanie, ktoré sa uskutočnilo dňa 13. augusta.

Na základe odporučenia výberovej komisie vzišiel návrh primátora mesta Trnava na vymenovanie Petra Pčolku.

Rovnako 6. júla vyhlásili aj výberové konanie na pozíciu riaditeľa Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava (SKaŠZ).

Na základe odporučenia komisie po výberovom konaní z 13. augusta vzišiel návrh primátora mesta Trnava na vymenovanie Andrey Tomašovičovej do funkcie riaditeľky SKaŠZ.

Ulož ako PDF
Napísal 29. septembra 2020 18:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Zastupiteľstvo vymenovalo do funkcie nových riaditeľov dvoch mestských organizácií”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.