reklama

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava sa z centra presťahovala na zimný štadión

Príspevková organizácia Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava sa presťahovala z centra mesta na Hlavnej ulici 17 a od 17. júla 2020 pôsobí na novej adrese.

Úsek technický, organizačný, ekonomický a personálny spolu so sekreatariátom riaditeľa sa presťahoval do budovy Mestského zimného štadióna na Spartakovskej 1/B.

Nové sídlo sa nachádza vedľa vstupu na verejné korčuľovanie.

Úsek kultúry ostal na pôvodnom mieste na Hlavnej 17.


Sťahovanie organizácie

FOTO: (jh)

Ulož ako PDF
Napísal 21. júla 2020 7:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

3 komentáre pre “Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava sa z centra presťahovala na zimný štadión”

 1. 1
  petržlen says:

  Super 3 kancelárie za 1.000.000 euro + brúsenie korčulí v lete zo zľavou hlavne pre seniorov a stráženie rolby.
  Aspoň si môžu ísť v piatok nakúpiť na rínek petržlen, baklažány a kukuricu.
  Nebude ich furt vidieť behať po meste po obchodoch ako obvykle.

  • 1.1
   Salir says:

   To naozaj stála rekonštrukcia kancelárií na zimáku 1 000 000 € ?
   Kde sa to dočítam?

  • 1.2
   hokejista says:

   Ako sa vraví všetko zlé je na niečo dobré, zoberme to petržlen z tej lepšej stránky. Bročka Peter ml. nás presvedčil, že keď chce peňazí je haba dej. 1 milión 74 tisíc minul na dokázanie svojej pravdy. Tieto peniaze minul naviac oproti predchádzajúcemu prevádzkovateľovi za obdobie II polrok 2018 a rok 2019, z jeho pohľadu na kávičku, šušne za MZŠ a KKM. Presťahovaní SK a ŠZ na MZŠ, zimák získa minimálne 100 000 tisíc eur. 725 m štvorcových prinesie podľa nového cenníka 70 000 eur a 30 000 eur za energie a služby. Tento nárok je plne opdstatnený keď že hokejisti ho stavali v akcii ,, Z ,,.150 000 eur je ročná úspora po predchádzajúcom prevádzkovateľovi a bývalého vedenia klube p. Rusnákom. Takže suma sumárum 250 000 tisíc eur je k dispozícii pre klub, to je tak na 2 – 3 miesto v SNHL. Keď že peniaze nie sú problém bude aj pre obedy zadarmo pre deti a dôchodcov, cestovné MHD zadarmo, bezplatné parkovanie. No skratka komunizmus, aj keď trochu oneskorene. Premenené na drobné , 1700 eur v čistom pre každého z angažovaných trénerov hokeja a 1 rýchlokorčuľovania. Ostatné financie možnosť minúť podľa ľubovôle.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.