reklama

Záujemcovia o mestské dotácie sa dozvedia všetko potrebné na informačnom dni

Máte zaujímavý projekt a chýbajú vám na jeho realizáciu finančné prostriedky? Rozmýšľali ste nad podaním si žiadosti o dotáciu z mesta Trnavy, ale odrádza vás neprehľadnosť v administratíve?

Mesto Trnava vás pozýva na Informačný deň pre záujemcov o získanie dotácií z rozpočtu mesta Trnava.

Uskutoční v pondelok 9. februára 2015 o 17.00 hodine v zasadacej miestnosti Mestského zastupiteľstva trnavskej radnice na Hlavnej ulici 1.

Hlavným bodom programu bude prezentácia o poskytovaní dotácií z rozpočtu mesta Trnava a následne voľná diskusia k téme dotácií.

country-den-2

Ilustračné foto

Informácie o dotáciách vyčlenených v rozpočte mesta Trnava na rok 2015 sme priniesli v samostatnom článku (čítaj tu).

Z tohtoročného rozpočtu podporí mesto aktivity a projekty sumou viac ako 136-tisíc eur.

Prostriedky môžu byť použité na aktivity v oblastiach športu, mládeže, záujmovej a umeleckej činnosti, kultúry, charity, zdravotne postihnutých, zdravotnej a protidrogovej prevencie, ekológie a životného prostredia či projektov z oblasti adaptácie na zmenu klímy.

Ulož ako PDF
Napísal 3. februára 2015 8:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.