reklama

Špeciálne prehliadky Trnavy počas Svetového dňa sprievodcov

Počas Svetového dňa sprievodcov, ktorý sa každoročne oslavuje 21.februára, pripravila oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism spolu s mestom Trnava tri špeciálne prehliadky v historickom centre.

Prehliadok s jedným z najobľúbenejších turistických sprievodcov v Trnave Slávom Dzvoníkom sa budú môcť návštevníci zúčastniť v čase o 15., 16.30 a 18. hodine.

„Sprievodca odetý v historickom kostýme porozpráva o slávnej histórii mesta Trnava a zároveň ukáže návštevníkom jednu z dominánt mesta Katedrálu sv. Jána Krstiteľa,“ informuje organizácia v tlačovej správe.

Súčasťou prehliadky bude aj prechádzka cez Univerzitné námestie, Ulicu M. Sch. Trnavského a Trojičné námestie.

Okrem špeciálnych prehliadok ponúka Trnava Tourism všetkým návštevníkom zľavnené vstupné na Mestskú vežu a možnosť zakúpenia suvenírov vo svojom Turistickom informačnom centre Regiónu Tirnavia.

Počet osôb na prehliadky je limitovaný, každá bude prístupná max. 20 osobám. Záujemcovia si môžu rezervovať miesto telefonicky na tel. č. +421/33 32 36 440 alebo e-mailom na info@trnavatourism.sk.

Svetovy-den-sprievodcov

Ulož ako PDF
Napísal 15. februára 2015 19:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.