reklama

Café Európa TT: Čo prináša EÚ Trnave?

Diskusné fórum Café Európa sa opäť vracia do Trnavy. Čo prináša Európska únia regiónom a aké možnosti sa vďaka členstvu Slovenska v EÚ ponúkajú Trnavskému regiónu? Ako efektívne využívať európske prostriedky na rozvoj regiónov? Odpovede na tieto, ale aj mnohé ďalšie otázky môžete nájsť počas diskusie už 15. apríla v priestoroch ArtKlubu na Hlavnej 17.

Hosťami sú Viera Vančová, vedúca Odboru priemyselných parkov a inovačných procesov v meste Trnava, poslanec NR SR Jozef Viskupič, rodák z Trnavy. Posledným hosťom je Marek Turanský, ktorý pôsobí ako riaditeľ Sekcie regionálneho rozvoja TTSK. Títo hostia budú diskutovať o tom, aké nové možnosti prinieslo členstvo Slovenska v EÚ pre jeho regióny a ako mesto Trnava a Trnavský kraj tieto možnosti využívajú, prípadne v čom sa dajú aktivity mesta a regiónu zlepšiť. Diskusiu moderuje Vladimír Bilčík (SFPA).

Diskusie Café Európa sú špecifické svojou interaktivitou s publikom, svoje otázky na diskutujúcich môžete klásť prostredníctvom interaktívneho systému Sli.do, kde zadáte hashtag #CETT, alebo priamo na diskusii, vďaka čomu sa zapojíte aj do súťaže o vecné ceny od Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku.

Projekt Café Európa je organizovaný s cieľom priblížiť problematiku Európskej únie k občanom a umožniť im diskutovať o európskych záležitostiach s odborníkmi, ale aj ľuďmi, ktorí sú s inštitúciami EÚ v každodennom styku.

Diskusiu prináša Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku v spolupráci so Slovenskou spoločnosťou pre zahraničnú politiku a OZ Ad hoc. Tradičná kávička a koláčik na účet organizátorov. Vstup je voľný.

cafe-eu-tt

Ulož ako PDF
Napísal 11. apríla 2015 11:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.