reklama

Deň detí na korze: rozprávka, trombón, cirkusové kúsky a vylomeniny od výmyslu sveta

Na známosť sa všetkým dáva, že trnavským korzom sa bude 31. mája šíriť smiech, hudba a veselá vrava! Medzinárodný deň detí sa už nezadržateľne blíži, a preto sme pre všetky trnavské a netrnavské ratolesti pripravili jedinečné popoludnie.

Aj dospeláci sa môžu vrátiť do svojich mladých čias a pozrieť si rozprávku Ako išlo vajce na vandrovku v podaní Divadla ZKufraVon, v ktorej sa snúbia témy priateľstva a morálky.

Buďte pozorní, pretože máme tajné informácie, že herci vo svojom kufri schovávajú rôzne gagy, „skoroživé“ zvieratká, hromadu vylomenín, kopu výmyslov a prvky žonglovania.

A to nie je všetko, tešiť sa môžete aj na unikátne hudobné zoskupenie s názvom HEVI DUBI KOMIKS BAND, ktoré vzniklo pod záštitou Daniela Heviera. Skupina hrá veselé, dynamické a energické pesničky nielen pre deti a tínedžerov, ale aj dospelých. Členmi sú profesionálni hudobníci, herci a speváci, ktorí vás okrem skvelých hudobných výkonov zaujmú unikátnym 5-hlasom.

Ak ste ešte nevideli nikoho hrať na netradičný trombón či ukulele, toto zoskupenie je určené práve pre vás. Poznáte Slovenku Helenku a Francúza Guillauma? Ak nie, tak vedzte, že pri kúskoch, ktoré vám predvedú, sa vám zatají dych – sú to totiž aktéri nového cirkusu.

Podujatie organizujú Mesto Trnava a Správa športových a kultúrnych zariadení.

(Tlačová správa)

dendeti

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2015 9:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.