reklama

Nájomníčka Denisa: Prestige Park odporúčam každému!

-inzercia-

Denisa má 27 rokov a spolu s manželom sa presťahovali do Trnavy z Kráľovského Chlmca. Obaja tu našli prácu a ako mladá rodina si hľadali aj bývanie. Po niekoľkých sklamaniach prišli do Prestige Parku, kde našli všetko, čo hľadali. Oslovila ju čistota, pokoj a ľudský prístup personálu. Ako veľké plus považuje, že môžu mať v byte aj svojho kocúra.

Prečo ste si vybrali Prestige Park?

– Najprv sme skúšali šťastie inde, ale po pár neúspešných pokusoch, kedy nám ponúkli iné ako cez telefón sľubovali, sme na internete našli Prestige Park. Už z prístupu personálu k nám som vedela, že to je to pravé, čo s manželom hľadáme. Našťastie sa ukázalo, že pre mladú rodinu ako sme my je to aj výhodné bývanie.

den-najomnicka
Denisa býva s manželom v Prestige Parku od septembra minulého roka

Čo považujete za najväčšie výhody?

– V prvom rade čistotu a ochotu. Keď sa niečo pokazí, tak to hneď opravia, keď máme nejaké otázky, tak ich ochotne zodpovedia, to je prístup, s ktorým sa len málokedy stretnete. Pred nedávnom nám dokonca z vlastnej iniciatívy menili televízor za nový model. Je tu výborná terasa, kde sa dá sadnúť po práci a v kľude relaxovať na čerstvom vzduchu a keď si chceme s manželom dopriať pekný večer, tak je tu aj príjemná talianska reštaurácia. Ale tešia ma aj iné drobnosti.

Aké?

– Napríklad, že nám vyšli v ústrety a mohli sme si priniesť aj nášho kocúra. To Vám všade netolerujú. Mám to blízko aj do práce, ale hlavne je to kúsok od centra, keď čokoľvek potrebujem kúpiť, mám to len kúsok. Navyše už dokončili aj City arénu, kam to je naozaj len na skok.

Ako ste spokojná so službami?

– Som spokojná, lebo je tu všetko, čo pre kludné bývanie s manželom potrebujeme. Boli sme prekvapení, že tu je aj wellness, zatiaľ sme ho nevyužili, ale v chladnejších mesiacoch to bude príjemný relax, už teraz sa tešíme. Síce máme internet svoj, ale aj toto je v ponuke Prestige Parku.

prestige-garsonka
Interiér garsónky

Odporučili by ste Prestige Park aj iným?

– Určite áno, je to tu výhodné a starostlivosť je veľmi dobrá. Robia nám pravideľné vyúčtovanie a vrátia prípadné preplatky, starajú sa, keď sa niečo pokazí a keďže mám kamarádky, ktoré mali v rámci nájmov problémy kvôli domácim miláčikom, tak tu naopak nám vyšli v ústrety. Myslím, že je to vhodné bývanie aj pre páry s malými deťmi.

Ako dlho tu plánujete bývať?

– V septembri to bude rok, čo sme sa sem nasťahovali. Časom chceme s manželom kúpiť vlastný byt, ale pokiaľ sa to nepodarí, tak budeme bývať tu. Personál je tu naozaj milý a ústretový a my sme tu spokojní.

Viac informácií nájdete na www.prestigepark.sk.

prestige
Exteriér s hlavnou budovou

Ulož ako PDF
Napísal 24. septembra 2015 14:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.