reklama

Fakultná nemocnica Trnava otvorí rehabilitačné oddelenie

Vedenie Fakultnej nemocncie Trnava v týchto dňoch schválilo prípravné práce a následné otvorenie lôžkového rehabilitačného oddelenia. V súčasnosti musia pacienti navštevovať rehabilitačné pracoviská v iných mestách, čo je z pohľadu pacientov nekomfortné a z pohľadu vedenia nemocnice nekoncepčné riešenie.

„Uvedomujeme si, že pacienti musia za rehabilitáciami vycestovať do iných miest, preto chceme napraviť nekoncepčný krok zrušenia oddelenia a pacientom priniesť kvalitné lôžkové rehabilitačné oddelenie, ktoré bude zodpovedať kvalitatívnej úrovni, aká sa očakáva od veľkej fakultnej nemocnice,“ zhodnotil riaditeľ Fakultnej nemocnice Trnava Martin Neštický.

znacenie-FN1

Ilustračné foto

„Kontinuitu liečby chceme zachovať najmä u pacientov, ktorým zachránime život alebo zdravie na našej Traumatologicko-ortopedickej klinike alebo Neurologickom oddelení. Oddelenie bude ale pripravené hospitalizovať aj pacientov z iných odborov a spádových oblastí. Pôjde o ďalšie významné zvýšenie kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti,“ uzavrel Neštický.

Lôžkové rehabilitačné oddelenie plánuje trnavská nemocnica v prvej polovici roka 2016.

Ulož ako PDF
Napísal 21. októbra 2015 7:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.