reklama

Obyvatelia Linčianskej sa môžu verejne pýtať na plánovanú rekonštrukciu bývalej ubytovne Trnavan

Správca konkurznej podstaty spoločnosti Trnavské automobilové závody (TAZ), štátny podnik v likvidácii Pavol Korytár ako vlastník budovy bývalej ubytovne hotela Trnavan v týchto dňoch opätovne požiadal mesto o vydanie stavebného povolenia na rekonštrukciu. Z ubytovne by sa mal vzniknúť bytový dom s polyfunkciou.

trnavan
Z ubytovne bývalých TAZ chcú spraviť bytový dom s polyfunkciou

Ako uviedol poslanec mestského zastupiteľstva Rastislav Mráz, viacerí obyvatelia sídliska Linčianska sa pýtajú, akým spôsobom táto investícia zasiahne do kvality života na sídlisku po ukončení tejto investície.

„Z tohto dôvodu som ponúkol Pavol Korytárovi spoluprácu pri zorganizavaní verejného stretnutia obyvateľov mestskej časti, na ktorom by investor podrobne predstavil investičný a podnikateľský zámer budúceho využívania tejto rozsiahlej stavby,“ poznamenal R. Mráz.

Prerokovanie investičného zámeru spojené s diskusiou s obyvateľmi sídliska sa uskutoční dňa 10. decembra 2015 o 18.00 hodine vo veľkej telocvični Súkromnej školy BESST na Limbovej ulici.

Všetci, ktorých táto zaujíma, sú srdečne pozvaní.

MAPA:
mapa-prerokovanie

Ulož ako PDF
Napísal 3. decembra 2015 14:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Obyvatelia Linčianskej sa môžu verejne pýtať na plánovanú rekonštrukciu bývalej ubytovne Trnavan”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.