reklama

V Bratislave sa im nepáčilo, sympatický vianočný klip nakrútili na trhoch v Trnave

Trnava opäť zabodovala. Po nedávnom nakrúcaní vianočnej reklamy mobilného operátora na Trojičnom námestí si centrum mesta vybrala aj trojica mladých hudobníkov pre nakrúcanie svojho videoklipu k zaujímavej skladbe Vianočná.

Autorom hudby je talentovaný Marek Danko, rapuje Marks a vokály pridala nádejná speváčka Kristína Hukkelová.

marks-vt

Ako povedal zvolenský raper Marks pre portál zvonline.sk,„všetko to vzniklo spontánne, nesilene. Obaja máme radi toto obdobie a chceli sme priniesť trochu pokojq, navzdory tomu všetkému, čo sa momentálne okolo nás deje. Klip bol nakrúcaný v bratislavskom hoteli Skaritz a na trhoch v Trnave, pretože trhy v našom hlavnom meste nás v ten deň veľmi sklamali. Chýbala atmosféra.“

Video zverejnili na youtube.com v nedeľu 6. decembra na Mikuláša a už si ho stihlo všimnúť napríklad aj Funradio.

Mladí hudobníci v klipe ukazujú atmosféru trnavských vianočných trhov, klzisko pred radnicou, pešiu zónu či Trojičné námestie.

Ulož ako PDF
Napísal 8. decembra 2015 8:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Videoarchív. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Bratislave sa im nepáčilo, sympatický vianočný klip nakrútili na trhoch v Trnave”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.