reklama

Pozvánka na prehliadky dominánt Trnavy so sprievodcom

Pre tých, ktorí radi odhaľujú tajomstvá a dávnu históriu, si oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism pripravila Pri príležitosti Svetového dňa sprievodcov v nedeľu 21. 2. 2016 tri komentované prehliadky mesta so sprievodcom.

Tak ako každý rok budete môcť navštíviť dominanty mesta Trnava.

Súčasťou prehliadok je návšteva Baziliky sv. Mikuláša, najstaršej sakrálnej stavby na území mesta – románsky karner, prechádzka po ulici Mikuláša Schneidera Trnavského, Trojičné námestie a prechádzka okolo synagóg.

Prehliadka-trnava

Ilustračné foto: Trnava Tourism

Prehliadky o 14:00, 15:30 a 17:00 hod so začiatkom na Trojičnom námestí pred Mestskou vežou. Vstup je zdarma.

Viac informácií na www.regiontirnavia.sk, tel. č.: 033 / 32 36 440, e-mail: info@trnavatourism.sk.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 17. februára 2016 7:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.