reklama

Trnavská nemocnica prechádza na štandardný režim, počet sestier je takmer naplnený

Fakultná nemocnica Trnava podľa slov hovorcu Matúša Stračiaka prechádza o 1. marca na štandardný režim.

V pondelok 22. februára prišlo do Fakultnej nemocnice Trnava so žiadosťou o zamestnanie 28 sestier, ktoré odišli k 1. februáru 2016.

„Spolu s novoprijatými 22 sestrami má nemocnica takmer naplnené počty sestier podľa normatívov. Naďalej však prijíma nové žiadosti o zamestnanie a od 1. marca 2016 prechádza na všetkých oddeleniach a klinikách na štandardný režim,“ informoval Stračiak.

nemocnica-urgentny

Ilustračné foto

V polovici februára stiahlo výpovede aj všetkých sedem sestier z Urologického oddelenia FN.

K 1. februáru 2016 odišlo z trnavskej nemocnice spolu 56 sestier, štyridsať z nich zaevidovali na úrade práce.

Nemocnica 8. februára vyjadrila „nesúhlas s možným plošným a bezpodmienečným prijatím všetkých sestier, ktoré v rámci štrajku sestier a pôrodných asistentiek podali výpovede a momentálne už nie sú zamestnancami Fakultnej nemocnice Trnava“.

Ulož ako PDF
Napísal 23. februára 2016 7:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.