reklama

Žiaci ZŠ a osemročných gymnázií sa môžu prihlásiť na IQ Olympiádu 2016. Otestovať sa môže aj verejnosť

MENSA SLOVENSKO a Anglicko/Slovenská Bilingválna Škola BESST v Trnave organizujú v spolupráci s primátorom mesta Trnavy, Petrom Bročkom, pre žiakov základných škôl a osemročných gymnázií, krajské kolo súťaže – IQ Olympiádu 2016 (6. ročník).

Hrá sa o zaujímavé ceny ako 4x iPad, 4x iPod a logické hry. 

Škola, ktorá sa zapojí s najvyššou percentuálnou účasťou v školskom kole, získa logickú hru.

Víťazné tímy vyhrávajú cenu aj pre svoju školu! Výsledky školského kola budú uverejnené na www.iqolympiada.sk.

iq-olympiada-2

iq-olympiada-3
Archívne snímky z vlaňajšieho ročníka

Žiaci v Trnavskom kraji sa môžu prihlásiť do súťaže prostredníctvom svojho učiteľa online do 31. 3. 2016 na adrese http://iqolympiada.sk/vstup_pre_ziakov/.

IQ Olympiáda 2016 sa uskutoční dňa 28. 4. 2016 v priestoroch školy BESST na Limbovej 3 v Trnave.

Testovanie IQ pre verejnosť bude o 15:00 v priestoroch školy za poplatok: 10€/dospelí a 7€/dieťa do 14 rokov a študenti. Na testovanie sa registrujte do 27.4.2016 na: https://www.mensa.sk/node/616/register.

Viac informácií nájdete na www.besst.sk alebo www.iqolympiada.sk.

iq-olympiada-1

Ulož ako PDF
Napísal 17. marca 2016 13:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.