reklama

La Reunion na Františkánskej ulici – inšpirujúci priestor pre prácu, posedenie aj zábavu

Pohodová rodinná atmosféra, inšpirujúci ľudia a prostredie, a zároveň všetko, čo môžete potrebovať pre svoju prácu pod jednou strechou v centre Trnavy.

La Reunion je nielen štýlová a príjemná kaviareň na Františkánskej ulici 29, ale aj miesto pre usporadúvanie malých seminárov, školení, kurzov, workshopov a coworkingové centrum.

Viacpodlažná a na prvý pohľad možno nenápadná budova v historickom centre skrýva v sebe možno až netušené možnosti.

„Veľmi sme chceli priniesť niečo nové a vytvoriť priestor a komunitu, kde by sa všetci ľudia cítili dobre. Vždy sme hľadali cestu a prepojenie medzi biznisom a životným štýlom. Máme radi iný a zaujímavý prístup k veciam, podnikaniu, životu a ľuďom. Hodnoty, ktoré prinášame sú spojené s vysokou kvalitou, teda snažíme sa prinášať viac ako len šedý štandard,“ hovorí o myšlienke založenia miesta, kde môžu ľudia pracovať, zdieľať spoločný priestor, ale aj relaxovať, zakladateľ coworkingovej kaviarne Tomáš Andel.

la-reunion-1

la-reunion-2

la-reunion-3

Coworking je definovaný ako štýl práce a podnikania v zdieľanom pracovnom prostredí spolu s inými nezávislými ľuďmi. V praxi to znamená, že ak nemáte vlastnú kanceláriu alebo priestor, kde by ste mohli plnohodnotne vykonávať svoju činnosť, môžete si prenajať priestor ako je La Reunion. Dostanete tu svoje vlastné miesto pre prácu spolu s technickým vybavením ako je napríklad internet, tlačiareň, písací stôl a podobne.

Pre začínajúcich podnikateľov alebo pre tých, ktorí nepotrebujú zaťažiť svoj rozpočet prenájmom a zariadením svojej vlastnej kanclelárie, poskytuje coworking výhodu v podstatne nižších nákladoch na réžiu a zároveň vás ušetrí vybavovania zmlúv, platenia záloh a papierovačiek spojených s prenájmom vlastného prenajatého priestoru.

Samotné coworkingové centrum už síce už funguje a využilo ho viacero ľudí, svoju konkrétnu podobu však dostane zrejme počas jari alebo v lete.

La Reuninon nie je zďaleka len o coworkingu. Tomáš Andel so svojou šikovnou partiou tu od spustenia projektu na jeseň minulého roka zorganizoval niekoľko zaujímavých workshopov a podujatí. A plánujú v tom pokračovať.

„Pripravujeme ďalšiu sériu workshopov s periodicitou raz týždenne, v priestore pod kaviarňou začneme s organizovaním filmových nediel, zemeraných na staršie, originálne či alternatívne filmy. Aktuálne cítime zvýšený záujem o naše konferenčné priestory, ktoré ponúkame na prenájom spolu s technickým vybavením ako je wifi pripojenie, projektor, plátno či flipchart, ale aj štandardným občerstvovacím servisom ako je coffee break a podobne,“ konštatuje.

Absolútnou súčasťou La Reunion je štýlová kaviareň. Podľa Tomáša Andela je postavená v mixe industriálno-home-made-hipsterského štýlu. Drvivú väčšinu zariadenia a prác realizovali sami. Raritou podniku je kvalitný taliansky kávovar Faema E 61 z roku 1962, ktorý po odbornom repase opäť slúži svojmu poslaniu v Trnave. „Tento stroj je niečo ako Mustang Shelby medzi autami,“ vytiahol zaujímavé porovnanie Andel.

Kaviareň poskytuje okrem klasických nápojov aj domáce raňajkové menu, obedové menu a snack menu z vlastnej kuchyne s ponukou sendičov, pizze, domácich hamburgerov, obložených croissantov či šalátov.

Servis poskytujú od 7.30 do 22. hodiny, teda od raňajok do večere.

„Naším cieľom je odlíšiť sa, ponúknuť iný prístup k ľuďom, aj v spojení so zaujímavým vizuálom kaviarne a dať zákazníkom jasný odkaz, že sa snažíme robiť veci dobre a kvalitne,“ prezentuje snahy coworkingovej kaviarne La Reunion T. Andel.

Cieľovými skupinami projektu sú kávičkári a gastrozákazníci, menšie firmy, manažéri, ale takisto aj mladí ľudia, ktorí sa venujú zaujímavým projektom, a, samozrejme, coworkeri.

Viac informácií nájdete na www.lareunion.sk alebo na Facebooku.

la-reunion-4

la-reunion-5

la-reunion-6

la-reunion-7

la-reunion-8

Ulož ako PDF
Napísal 23. marca 2016 7:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.