reklama

Zelený grunt, vaša nová adresa

Predstavujeme Vám výnimočný projekt Zelený grunt v Šulekove v Hlohovci s domami v energetickej triede A (22 kWh/m2/rok) od tvorcov Zeleného átria. Tichá lokalita Holubyho ulice ponúka vynikajúce dopravné napojenie na diaľnicu D1, pričom je lokalita vzdialená od Trnavy len 18 minút cesty autom.

Vďaka veľmi tichej rekuperačnej jednotke majú majitelia neustále vyvetraný dom s garantovaným prísunom čerstvého vzduchu bez straty energie. Toto zariadenie sa postará aj o príjemné chladenie počas letných horúčav, takže nevznikajú dodatočné náklady na klimatizáciu.

Vetraný vzduch je filtrovaný, takže gazdinky skoro nemusia utierať prach. Keďže ku kvalitnému  vetraniu nie je potrebné otvárať okná, naplno si užijú zvukovo izolačné vlastnosti trojskla v nemeckom okennom ráme.

zeleny-grunt-1

Foto: Zelený Grunt

Každý dom je samostatná stavba, takže nemajú spoločné steny a tie sú od seba oddelené zvukovou izoláciou. Ovládanie kúrenia, chladenia, vetrania ako aj bezpečnosť, či ochranu pred požiarom majú majitelia neustále pod kontrolou aj vo svojich telefónoch.

Nenechajte si utiecť našu akciovú cenu, ktorá je platná do kolaudácie koncom augusta.

Kompletnú ponuku rodinných domov nájdete na stránke www.zelenygrunt.sk.

Pre záujemcov sme pripravili deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční dňa 25. júna 2016 na Holubyho ulici. Bližšie informácie získate na 0910 980 882 alebo info@zelenygrunt.sk.

Spomedzi zúčastnených vyžrebujeme jedného výhercu hodinovej jazdy na elektromobile Tesla.

Tešíme sa na Vás, www.zelenygrunt.sk.

zeleny-grunt-2

zeleny-grunt-t

Foto: Zelený Grunt

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 20. júna 2016 13:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.