reklama

Sedem horúcich noviniek z trnavskej gastronómie, o ktorých by ste mali určite vedieť

Aké pribudli reštaurácie a bary v Trnave a blízkom okolí? O týchto by ste mali určite vedieť.

Prvý podnik, o ktorom píšeme, sa nachádza v Bolerázi. Je ním penzión a reštaurácia Čmelák. Prečo Čmelák?

Ako sme sa dozvedeli otec majiteľa podniku bol letec, tak preniesol jeho koníček do názvu. A čo kuchyňa? Keď idete v čase obeda okolo, denné menu dostanete v Bolerázi expresne rýchlo. Určite neoľutujete ani večeru.

gastro-1
Interiér reštaurácie a penziónu Čmelák

Prvá reštaurácia v Trnave v industriálnom štýle má názov INDUSTRY. Taktiež je to reštaurácia „mladá“. Dobre sa najesť za skvelé ceny – toho sa držia v reštaurácii na Halenárskej, neďaleko City arény. My sme ešte kuchyňu v INDUSTRY nevyskúšali, ale určite sa tam chystáme.

Momentálne však robia iba šaláty na rozvoz. Informácie nájdete na ich facebookovej stránke.

V V Reštaurácia v Trnave, ktorá vystriedala Ofsajd, je na rozdiel od ostatných počas týždňa iba „menučková“.

Domáca kuchyňa a rodinná atmosféra sú dve veci s ktorými sa v reštaurácii stretnete. Piatky sa vo V V-éčku griluje priamo na terase.

Pizzeriu plánuje otvoriť aj Tomáš Mrva, známy z Farmy. V gastronómii nie je žiadny nováčik, pizzu robil v Merkur pub & restaurant, ale aj v La Finestra.

Pri vedení svojej reštaurácie však bude mať premiéru. Pizzeria vyrastie v „Balakove“ na Paulínskej 20.

Bugro, ako mu hovoria známi, sa zameria na rozvoz. Momentálne sa doťahujú detaily a Pizza Bugro by mala byť otvorená 1. augusta.

tiamo-msu
Reštaurácia Tiamo v budove mestského úradu

Do Mestského úradu v Trnave na rohu budovy sa presťahovala z Maxu známa Pizzeria Tiamo, ktorá patrí k reštauráciám Relax teamu. Aj keď sa prevádzka iba presťahovala do centra, novinkou je otvorená kuchyňa, ktorá je v našich končinách skôr raritou.

Okrem reštaurácií sme zachytili aj ďalšie nové podniky. Jedným z nich je Zacapa ROOM na Hollého ulici v objekte Leonardo, ktorý vystriedal Moet & Chandon bar.

Špecialitou podniku je samotný rum Ron Zacapa, ktorý mnohí odborníci považujú za najlepší na svete. Okrem tohto rumu, ktorý dostanete iba na vybraných miestach, ponúka Zacapa aj kvalitne praženú alebo výberovú kávu. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú samozrejmosťou.

People’s je názov baru, ktorý sa otvára pri kruhovej križovatke na Halenárskej ulici.

gastro-2
Terasa v People’s

Čo od neho môžeme očakávať? „Ak máte chuť byť medzi ľuďmi s pivkom, kávičkou alebo limonádou v ruke a vychutnávať si nápoje na kľudnej terase vo dvore pod holým nebom, navštívte tento barík,“ prezradil prevádzkar.

Zábavu vylepšia zákazníkom šípky, stolný futbalu či herné konzoly, ktoré sú tiež súčasťou podniku.

Nechýba ani plátno o veľkosti 3×3 metre (jedno z najväčších v Trnave). Jednoducho bar, kde sa nudiť určite nebudete. Link TU.

Frederik Ravas
Autor je redaktorom aplikácie ProMenu

Objavte ponuku svojej obľúbenej reštaurácie na portáli ProMenu alebo stiahnutím aplikácie.

appstore

google-play

pro-menu-banner-cl

Ulož ako PDF
Napísal 21. júla 2016 7:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Sedem horúcich noviniek z trnavskej gastronómie, o ktorých by ste mali určite vedieť”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.