reklama

Býva sa tam fantasticky: Prestige Park prešiel ďalšou úpravou

Ani v lete neodpočívali! Horúce letné dni neznamenali v Prestige Parku útlm v práci, ale naopak. Leto využili na skrášlenie areálu a jeho obnovu. Nestalo sa tak prvý krát, je to tam pravidlom, že každé ročné obdobie využijú na skrášlenie prostredia, či rôzne úpravy.

„Leto berieme ako normálne pracovné obdobie, kedy nielen vymýšľame, čo by sme zlepšili, ale to aj realizujeme,“ hovorí majiteľ Prestige Parku Martin Mäsiar.

Robia to tak celoročne, pretože komunikáciu s nájomníkmi majú na pravidelnej báze a zamestnancov tlačia k neustálemu premýšľaniu nad zmenami k lepšiemu. Už dnes sa dá povedať, že takáto jedinečná ponuka nájomného bývania v Trnave nemá konkurenciu, v tomto uzavretom komplexe s vyše osemdesiatimi bytmi ponúkajú plnohodnotný komfort s nadpriemernými službami.

Úspešný projekt

Úspech sa nezrodil len tak, bola za ním výborná myšlienka a tvrdá drina. Prestige Park vyrástol z luxusného hotela. Skladá sa z dvoch častí, hlavnej budovy – Prestige domu a apartmánového domu.

„Využili sme všetky možnosti, ktoré hotel ponúkal, aby sme ľuďom ponúkli nájomné byty za primerané ceny, ale so špičkovými službami, ktoré niekde inde v Trnave v rámci nájomného bývania nenájdu,“ hovorí Mäsiar. Byty v Prestige Parku sú plne zariadené, niektoré dokonca aj klimatizované. K dispozícii majú uzavretý areál s parkoviskom, letnú terasu, detský kútik alebo dokonca aj wellness. A to nie je zďaleka všetko! „Zamestnávame chyžnú a aj údržbára, ktorí sa starajú o drobné opravy, čistotu spoločných priestorov a údržbu areálu,“ povedal Mäsiar.

prestige-garson-1
Pohľad do garsónky v Prestige Parku

O bývanie v tomto jedinečnom komplexe je veľký záujem. Voľné byty zostávajú voľnými len krátko. Vkusne zariadené byty, služby, poloha a starostlivosť sú faktory, ktorým sa dá len ťažko odolať. Cena je pritom porovnateľná s nájmom kdekoľvek v Trnave.

Klient na prvom mieste

Všetko však začína pri ľuďoch, to si uvedomujú aj v Prestige Parku. „Pravidelne s ľuďmi u nás bývajúcimi komunikujeme, aby sme mali spätnú väzbu. Je to ideálny prostriedok, aby sme vedeli, akým smerom máme zlepšovať naše služby,“ vysvetľuje Mäsiar. V minulosti tak dokúpili minimrazáky, mikrovlnné rúry, či vybudovali prípojky na práčky. Z vlastnej iniciatívy dokonca vymenili staré televízory za nové LCD, či dokúpili ďalšiu práčku do spoločnej práčovne.

„Dbáme hlavne na čistotu a upravenosť areálu. Je to dôležité pre nás, ale rovnako aj pre ľudí, ktorí u nás bývajú,“ hovorí majiteľ komplexu. Preto v lete nezaháľali a upravili exteriér Prestige Parku. Prečistili všetky odtokové potrubia, dali orezať staré stromy v areáli a odstránili tie vysušené. „Nezabudli sme ani na služby, rozšírili sme ponuku televíznych programov z 33 na 44 programov,“ uzavrel Martin Mäsiar.

(PR článok)

prestige

Ulož ako PDF
Napísal 24. septembra 2016 9:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.