reklama

Na prvom adventnom koncerte v Kostole sv. Jakuba zažiaria operné hviezdy nášho kraja

Mimoriadnu príležitosť vychutnať si interpretačné umenie uznávaných operných speváčok a spevákov, ktorí majú blízky vzťah k nášmu mestu, ponúkne v nedeľu 27. novembra o 20. hodine v Kostole sv. Jakuba prvý adventný koncert s príznačným názvom Operné hviezdy nášho kraja.

Atmosféru adventného rozjímania nám vykúzlia diela Händla, Mozarta, Gounoda, Bizeta, Verdiho, Pucciniho a ďalších slávnych hudobných skladateľov v podaní mezzosopranistky Lucie Duchoňovej, sopranistky Lucie Kubekovej, tenoristu Miroslava Dvorského, barytonistu Daniela Čapkoviča a miešaného speváckeho zboru Technik Akademik pod vedením zbormajstra Pavla Procházku s klavírnym sprievodom Martiny Tomašovičovej a Daniela Buranovského.

V programe, ktorý bude slovom sprevádzať trnavský rodák, herec, spevák a skladateľ Kamil Mikulčík, nebudú chýbať ani koledy z krajín Európskej únie.

op-hv-pl
Plagát

Dobrá hudba vnáša do nášho života harmóniu a lieči škrabance na duši. Stačí sa započúvať a dovoliť tónom, aby odplavili z našej mysle starosti a zlé myšlienky. Doprajte si aj vy chvíľu predsviatočného spomalenia a oslobodenia od každodenného ruchu.

Srdečne vás pozývame.

Vstupné: 12 eur.

Predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal, v Trnava Tourism – mestská veža alebo pred koncertom v kostole.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 8. novembra 2016 7:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.