reklama

Na prvom adventnom koncerte v Kostole sv. Jakuba zažiaria operné hviezdy nášho kraja

Mimoriadnu príležitosť vychutnať si interpretačné umenie uznávaných operných speváčok a spevákov, ktorí majú blízky vzťah k nášmu mestu, ponúkne v nedeľu 27. novembra o 20. hodine v Kostole sv. Jakuba prvý adventný koncert s príznačným názvom Operné hviezdy nášho kraja.

Atmosféru adventného rozjímania nám vykúzlia diela Händla, Mozarta, Gounoda, Bizeta, Verdiho, Pucciniho a ďalších slávnych hudobných skladateľov v podaní mezzosopranistky Lucie Duchoňovej, sopranistky Lucie Kubekovej, tenoristu Miroslava Dvorského, barytonistu Daniela Čapkoviča a miešaného speváckeho zboru Technik Akademik pod vedením zbormajstra Pavla Procházku s klavírnym sprievodom Martiny Tomašovičovej a Daniela Buranovského.

V programe, ktorý bude slovom sprevádzať trnavský rodák, herec, spevák a skladateľ Kamil Mikulčík, nebudú chýbať ani koledy z krajín Európskej únie.

op-hv-pl
Plagát

Dobrá hudba vnáša do nášho života harmóniu a lieči škrabance na duši. Stačí sa započúvať a dovoliť tónom, aby odplavili z našej mysle starosti a zlé myšlienky. Doprajte si aj vy chvíľu predsviatočného spomalenia a oslobodenia od každodenného ruchu.

Srdečne vás pozývame.

Vstupné: 12 eur.

Predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal, v Trnava Tourism – mestská veža alebo pred koncertom v kostole.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 8. novembra 2016 7:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.