reklama

Novoročná cyklojazda bola mrazivá, hodinku v sedle si vychutnalo až 30 cyklistov

Mrazivých viac ako 26 kilometrov urazili cyklistickí nadšenci z Trnavy a okolia v prvý deň roka 2017. V sedle svojich dvojkolesových tátošov strávili niečo vyše jednej hodiny.

Novoročná cyklojazda so štartom z Trojičného námestia sa stala už tradíciou. Aj 1. januára 2017 popoludní sa pri Trojičke napriek hmlistému a mrazivému počasiu – teplomer ukazoval -6 stupňov Celzia – zišlo 30 cyklistov.

Po spoločnej dohode vyrazili v pomerne svižnom tempe na krátky okruh z Trnavy do Malženíc, Jaslovských Bohuníc, Špačiniec naspäť do Trnavy.

Cieľ v Cyklocentre Plus, ktoré akciu organizuje, znamenal pre účastníkov nielen vytúžené teplo, ale aj možnosť pochutnať si na výbornom punči, dobrotách pod zub a zotrvať v príjemnej debate.

„Akcia dopadla na výbornú. Zišli sa tu ako obvykle dobrí priatelia a som rád, že si prišli zajazdiť napriek neľahkým podmienkam v tak hojnom počte,“ krátko zhodnotil Erik Hirner z Cyklocentra Plus.

Foto: (eh)

Ulož ako PDF
Napísal 1. januára 2017 22:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Novoročná cyklojazda bola mrazivá, hodinku v sedle si vychutnalo až 30 cyklistov”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.