reklama

V Trnave bude diskusia Sama Marca s Jánom Benčíkom

Samo Marec, najčítanejší slovenský bloger, kreatívec a spisovateľ sa bude rozprávať s Jánom Benčíkom, dôchodcom, občianskym aktivistom z ktorého sa stal internetový lovec extrémistov, a ktorý za svoju odvahu získal ocenenie Biela vrana.

Benčík na svojom blogu rozkrýva mentálny svet extrémistov, ktorých spoločným znakom je šírenie konšpiračných teórií, propagandy, zavádzajúcich alebo nepravdivých správ a nenávisti.

Informácie čerpá z ich verejných profilov na sociálnych sieťach.

Extrémisti sa hanbia priznať k svojim príspevkom na sociálnych sieťach a mažú si svoje účty.

Za svoju činnosť od nich už obdržal vyhrážky smrťou. Zodpovednosť voči svojim deťom a vnúčatám ho však núti neprestať a ďalej znášať riziko a rozprávať o tom.

Príďte si vypočuť a zapojiť sa do diskusie túto stredu v ArtKlube na Hlavnej 17.

(Tlačová správa)

Diskusia Sama Marca s Jánom Benčíkom:
Streda 1. 3. 2017 o 19:00
Vstupné: bez vstupného
ArtKlub
Hlavná 17, Trnava
Fb. Event:
https://www.facebook.com/events/395155964170731/

Ulož ako PDF
Napísal 27. februára 2017 9:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.