reklama

Komunitný priestor Archa prináša dvojkoncert hudobne aj emočne silných projektov Nany Hudáka a Ildikó Kali

V Komunitnom priestore ARCHA v centre Trnavy sa v piatok 5. mája uskutoční dvojkoncert, ktorý v jeden večer spojí dva hudobne aj emočne silné projekty hudobníka a hudobníčky, pre ktorých je hudba životným poslaním.

Nany Hudák je talentovaný, hudbe absolútne odovzdaný gitarista, skladateľ a spevák má za sebou v dnešnej dobe nie často vídanú cestu.

Ako tínedžer ušiel zo školy, aby sa stal muzikantom, odpracoval si nespočetné množstvo hodín na stavbách, vo fabrikách aj na farme v Holandsku, aby si nakoniec po vážnom úraze ruky uvedomil, že hudba je preňho všetko a chce ju robiť celý život.

Z hudobného hľadiska prievidzský muzikant vystriedal niekoľko žánrov, ale najviac ho podľa vlastných slov oslovil alternatívny folk, pri ktorom zotrval až dodnes, pričom sám svoju tvorbu špecifikuje ako “fantasy folk” (viac info tu).

Ildikó Kali (vlastným menom Ildikó Kraicová, skupina Romanika) prináša svoj nový hudobný projekt Vlčie piesne o ktorom hovorí:

„Ide o recitál, na ktorom hrám na gitare a spievam prearanžované Vlčie balady, ktoré vznikli v dávnej minulosti. Sú to piesne inšpirované knihou Ženy, ktoré behali s vlkmi.
Moje piesne sa zdajú desivé, hrozné, dokonca neznesiteľné. Niektoré kúsky v sebe nesú surové emócie, ale ak s nimi chvíľu zotrváte, zistíte, že sú neobyčajne cenné. Sú cenné pre naše mnohovrstvové duše pre ich hĺbku, pravdu a drsnú krásu.“

Event: www.facebook.com/events/1680461582254834/
Organizátor: OZ Godot Projekt, Radio Bunker
Adresa: Hlavná 17, Trnava, 91701


Ulož ako PDF
Napísal 3. mája 2017 12:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.