reklama

Kvalita, tradícia a inovácia v jazykovom vzdelávaní

September je mesiac, ktorý sa viac ako ktorýkoľvek iný mesiac v roku spája so školou. Určite si každý z nás spomenie na roky strávené v laviciach, úsmevné zážitky so spolužiakmi, či radosti alebo starosti spojené s učiteľmi. Je nám ľúto, že tento krásny čas je za nami, avšak mnohí z nás s ňou naďalej zostávame v spojení cez svoje deti a ich zážitky, radosti či starosti.

Škola je však dnes často spájaná i s výučbou cudzích jazykov. A nielen pre deti a mládež. Cudzie jazyky sa dnes učí každý, nezávisle na veku či dosiahnutom vzdelaní, národnosti či vierovyznaní. Na Slovensku je v každom meste hneď niekoľko jazykových škôl, a tak má záujemca možnosť porovnávať a vybrať si presne tú, ktorá najviac spĺňa jeho očakávania.

Jazyková škola HARMONY ACADEMY je v Trnave už od roku 2000 a ročne poskytne jazykové vzdelávanie stovkám náročných študentov rôznych vekových kategórií. Hlavnú klientelu dnes tvoria firmy a organizácie, ktoré vo svojich rozpočtoch vyčleňujú ročne finančné prostriedky na jazykové vzdelávanie pre svojich zamestnancov. Tí sa učia v skupinách či individuálne, v priestoroch HARMONY na Kapitulskej ulici č.26 v Trnave alebo u seba v sídle firmy.

Okrem firemnej klientely tvorí podstatnú časť ponuka jazykových kurzov pre verejnosť. Tieto kurzy už tradične štartujú v septembri a sú realizované počas školského roka do júna. Cieľovou skupinou sú deti vo veku od 6 do 12 rokov, mládež vo veku od 13 do 17 rokov a dospelí. Podľa vekovej kategórie prebieha výučba 1 alebo 2 krát týždenne po 1 alebo 2 vyučovacie hodiny.

Individuálne jazykové kurzy, ktoré poskytuje táto jazyková škola nepretržite počas celého roka sú v ponuke v troch typoch – Basic, Štandard alebo Exclusive. Podľa času výučby, cieľa kurzu ako aj obsahového zamerania vám ušijú kurz presne na mieru.

Školský rok 2017/18 je v poradí už ich 18. Završuje tak svoje obdobie dospievania, v ktorom má dnes jasne zadefinované svoje riadiace procesy, štandardy kvality výkonov svojich lektorov, riadiacich pracovníkov či podporného administratívno-ekonomického aparátu.

HARMONY ACADEMY má svoju cestu zrenia, rozvoja a dospievania zdokumentovanú cez medzinárodné vzdelávacie projekty známe pod značkou Learn&Lead v rámci programov GRUNDTIG a ERASMUS+, čím sa jasne odlišuje od ostatných jazykových škôl na Slovensku.

V jej programovej ponuke tak dnes navyše nájdete rozvojové jazykové programy Learn&Lead pre firmy, jednotlivcov, rodičov, učiteľov, lektorov či riadiacich pracovníkov.

Tieto programy sú v ponuke so špeciálne kvalifikovanými lektormi, ktorých odborná spôsobilosť, osobnostné predpoklady a dosiahnuté výsledky z tried jasne odlišujú od ostatných učiteľov a lektorov cudzích jazykov na trhu práce.

Otvárajú tak kariérnu cestu rozvoja lektora Learn&Lead, ktorá umožňuje zrelým učiteľom a lektorom cudzích jazykov kariérny postup a odbornú sebarealizáciu počas ich ďalšieho pedagogického pôsobenia.

Ilustračné foto: Harmony Academy

„Je to práve jasnosť našej vízie Learn&Lead, ktorá nás spojila s vybranými konkurenčnými jazykovými školami na Slovensku, aktuálne združenými v Asociácii jazykových škôl SR. Spolupracujeme pri vývoji a realizácii odborných jazykových kurzov pre firmy pôsobiace v automobilovom priemysle a turizme,“ uvádza riaditeľka HARMONY ACADEMY a zároveň čerstvá Predsedníčka Asociácie jazykových škôl SR Jana Chynoradská.

„Bolo len otázkou času, kedy myšlienky obsiahnuté v projektoch Lean&Lead naberú na svojej sile a prerastú v reálne riešenia, z ktorých majú úžitok firmy, individuálni študenti jazykových kurzov, či samotní učitelia a lektori cudzích jazykov,“ ozrejmuje ďalej Jana Chynoradská.

Kompletnú ponuku jazykových kurzov HARMONY ACADEMY si môžete pozrieť na ich webových stránkach www.harmony.sk a www.learnandlead.eu.

V mesiaci SEPTEMBER 2017 sa môžete na kurzy prihlásiť vo zvýhodnených cenách so zľavami.

Pre bližšie informácie o konkrétnych termínov, časoch a kurzov môžete kontaktovať pracovníkov kancelárie na telefónnych číslach 033/551 66 44, 0907 786 197, mailom na info@harmony.sk alebo osobne v dňoch pondelok – štvrtok od 10,00 do 17,00 hod a v piatok od 08,00 do 15,00 hod.

Tešia sa na vás vaši HARMONY lektori!

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 31. augusta 2017 23:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.