reklama

V trnavskej štvrti Kopánka sa rozbieha nová výstavba

Súkromný investor plánuje v lokalite Pekné pole VII výstavbu rodinných domov. Zástavbu budú tvoriť radové aj samostatné rodinné domy a dvojdomy.

V území môže vzniknúť len nízkopodlažná zástavba rodinných domov mestských foriem s okolitými plochami izolačnej zelene a parkovej výsadby, vhodné pre rekreáciu.

Zámer spoločnosti Daisy plus, s.r.o., je rozdelený do dvoch etáp.

V prvej fáze príde na rad výstavba 15 – tich radových rodinných domov situovaných v juhozápadnej časti lokality rovnobežne s Dúhovou ulicou a v druhej etape pribudnú ďalšie samostatne stojace rodinné domy typu bungalov.

Vizualizácie: investor

„Územie chceme mať pripravené pre výstavbu koncom roku 2017. Odhadujeme, že v marci budúceho roku začneme s výstavbou rodinných domov. Ponukou regaujeme na dopyt po novom bývaní v tejto časti Trnavy, ktorá ponúka krásne prostredie a výborné dopravné napojenie,“ priblížil predajca Peter Benčurík zo spoločnosti NEOREAL.

Pripravovaný projekt nesie názov Na peknom poli a predaj domov štartuje približne v polovici októbra 2017 s uvádzacou cenovkou od 159 900 € v prevedení holodom.

Lokalita Pekné pole sa ostatnom období rozrástla najmä o individuálnu výstavbu rodinných domov a projekt polyfunkčného bytového domu s občianskou vybavenosťou a množstvom okolitej zelene.

Viac informácií nájdete na webovej stránke projektu napeknompoli.sk.

(PR / Tlačová správa)

Ulož ako PDF
Napísal 5. októbra 2017 14:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.