reklama

Ako uspieť, ak sa rozhodnete pre Amazon a čo získate?

V Seredi vyrástlo najväčšie a najmodernejšie centrum reverznej logistiky spoločnosti Amazon. Bude využívať najnovšie hardvérové a softvérové riešenia, ktoré sú dostupné. Spoločnosť má ambiciózne plány a na Slovensku sa chystá zaradiť medzi najväčších zamestnávateľov. Nábor na pracovné pozície beží v plnom prúde a spoločnosť sa netají tým, že má pre nich prichystané štedré benefity. Zamestnancom ponúka samozrejme zaujímavý plat, a k tomu mnohé výhody a v neposlednom rasde jedinečné možnosti kariérneho rastu.

Na rýchle doručenie zásielok a splnenie požiadaviek všetkých zákazníkov využíva Amazon svoju logistickú sieť, ktorú tvoria strategicky umiestnené logistické a reverzné centrá v ôsmych krajinách únie. Tie slúžia jej zákazníkom, ale aj nezávislým predajcom z celej Európy, vrátane vyše 1200 spoločností zo Slovenska.

Centrum reverznej logistiky v Seredi sa rozprestiera na ploche vyše 60 tisíc štvorcových metrov. Predstavuje pracovnú príležitosť pre všetky zamestnanecké úrovne so širokým záberom oblastí, ktoré zahŕňajú logistické činnosti, posudzovanie produktov, ich postúpenie na ďalšie spracovanie, alebo sú to činnosti v oblasti riadenia logistiky, starostlivosti o bezpečnosť a zdravie zamesnancov, personalistiky, IT či vzdelávania.

Ilustračné foto

Zaujímavý plat, ale aj príjemné pracovné prostredie

Nástupný plat zamestnanca v oblasti priamych logisticlých činností na plný úväzok predstavuje vrátane 20% bonusu viac ako 920 EUR mesačne.

Navyše ku mzde dostane aj ročnú odmenu. Všetci, ktorí budú pracovať pre spoločnosť Amazon, môžu rátať s atraktívnym platom a balíčkom zamestnaneckých výhod.

Spoločnosť ponúka zdravotnú starostlivosť v zdravotníckom zariadení, životné poistenie a príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie. Amazon vytvára podmienky, v ktorých praje priateľskému pracovnému prostrediu a podľa všetkého neváha sa výrazne podieľať aj na podpore dopravy do zamestnania, až na desiatich linkách spájajúcich Amazon v Seredi s okolitými obcami a mestami, alebo ponukou obedového menu len za 1 EUR.

Za zmienku stojí, že tzv. Princípy vedenia, ktoré Amazon uplatňuje, sú skutočne všadeprítomné.

Ako vyzerá prijímací pohovordo Amazonu pre riadiace pozície?

„Jednou z priorít Amazonu je zamestnávať a rozvíjať tých najlepších ľudí. Pri ich hľadaní spolupracujeme s vysokými školami na Slovensku, ako sú napríklad univerzity v Žiline, Košiciach či Ekonomická univerzita v Bratislave,“ hovorí Roy Perticucci, viceprezident Amazonu a ďalej vysvetľuje proces prijímania zamestnancov s potentiálom na riadiacu prácu: „Pri pracovnom pohovore v Amazone na manažérsku pozíciu musí kandidát najskôr absolvovať telefonický rozhovor a potom nasleduje písomná úloha. Následne si uchádzača pozveme k nám na osobný pohovor s manažérom z oddelenia ľudských zdrojov, obchodným riaditeľom a skúseným interným zamestnancom. Posledným krokom sú analytické testy.“

Ak sa chcete dozvedieť o pracovných príležitostiach v spoločnosti Amazon a ďalších 40 silných regionálnych zamestnávateľov viac, navštívte štvrtý ročník veľtrhu práce JobSpoTT už 7. novembra 2017 v Mestskej športovej hale v Trnave.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 16. októbra 2017 6:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.