reklama

Viskupič sa stretol v sídle TTSK s Mikušom, do funkcie nastúpi 4. decembra

Jozef Viskupič sa stane tretím predsedom Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) v histórii úradu po Petrovi Tomečkovi a Tiborovi Mikušovi v pondelok 4. decembra 2017. V tento deň sa uskutoční v aule Strednej odbornej školy obchodu a služieb na Lomonosovovej ulici v Trnave ustanovujúce zasadnutie nového Zastupiteľstva TTSK vo volebnom období 2017 – 2022.

Budúci trnavský župan sa päť dní po voľbách stretol v sídle TTSK s odchádzajúcim predsedom Tiborom Mikušom.

Na rokovanie prišiel Viskupič v spoločnosti poslanca NR SR a novozvoleného poslanca TTSK Alana Suchánka.


Jozef Viskupič (vpravo) a Alan Suchánek hovorili o stretnutí s Tiborom Mikušom prostredníctvom Facebooku

Reprofoto: FB Jozef Viskupič

“Na stretnutí sme si vyjasnili aj otázky, ktoré vyplynuli z predvolebnej kampane. Debata s pánom Mikušom bola miestami konštruktívna. Dozvedeli sme sa veci, ktoré sú kraji potrebné riešiť, porovnali sme si tiež svoje uhly pohľadov. Najdôležitejšie je to, že 4. decembra bude ustanovujúce zasadnutie nového župného parlamentu, kde by sme mali prevziať agendu TTSK,” komentoval stretnutie Jozef Viskupič prostredníctvom videa, ktoré zverejnil na svojej facebookovej stránke.

Ako ďalej poznamenal, verí, že nastáva čas na realizáciu sľubovaných zmien. Ešte pred nástupom do kresla župana sa Viskupič vzdá mandátu poslanca v národnej rade, kde pôsobí od roku 2010.

Viskupičov poslanecký kolega Alan Suchánek charakterizoval atmosféru stretnutia s Tiborom Mikušom ako “otvorenú a slušnú”.

“Pán Mikuš skonštatoval, že všetky materiály sú zdokumentované a budú prístupné, takže všetko bude možné preveriť,” poznamenal Suchánek.

Ulož ako PDF
Napísal 9. novembra 2017 21:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.