reklama

Verejná nahrávka 4. dielu projektu U zdechnutej kočky s kapelou Libido zmapuje trnavskú rockovú scénu

Projekt o trnavskej alternatívnej scéne – U zdechnutej kočky sa rozbehol, organizátori pozývajú na verejné nahrávanie 4. epizódy ROCK s hudobný hosťom LIBIDO v ARCHE.

V štvrtej epizóde projektu U zdechnutej kočky s názvom ROCK sa budú organizátori snažiť zmapovať tento hudobný štýl a jeho prepojenie s klubmi Káčka a Archy po roku 1989.

Pozvanie do diskusie prijali hudobný hosť LIBIDO v ktorom sa spájajú hudobníci viacerých trnavských hudobných projektov, ďalej členovia bývalých aj súčasných trnavských hudobných skupín ako sú HASH, POWERAGE, SAIT, OŽIVOT a ďalší.

Veríme, že sa nám spoločne podarí zampovať tento hudobný štýl po roku 1989 v Trnave, jeho vývoj a súčasný stav.

Verejné nahrávanie sa uskutoční v piatok 1. decembra 2017. Diskusia sa začína o 20:00 v priestoroch Rádia Bunker.

Samotný koncert začína o 21:00. Vstupné je dobrovoľné.

VSTUP je zo zadnej strany z Trhovej ulice od mestskych policajtov. Káčko je momentálne zatvorené.

Udalosť je na Facebooku, link TU.

Ak vlastníte archívny materiál viažuci sa na túto tému, môžete ho priniesť osobne na toto podujatie alebo pošlite elektronicky mailom na: info@godot.sk.

Organizátori projektu U zdechnutej kočky pripravujú aj ďalšie podobné podujatia.

Okrem toho chcú zdigitalizovať materiály súvisiace s 27-ročným obdobím najstaršieho klubu na Slovensku. Práve preto bol v rámci tejto akcie spustený aj crowdfundig, ktorý má čiastočne zabezpečiť tento časovo i dátovo obsiahly projekt.

Ulož ako PDF
Napísal 28. novembra 2017 6:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.