reklama

Stredoveké vianočné trhy na Námestí sv. Mikuláša prinesú zábavu malým aj veľkým

Jedna z najkrajších lokalít v centre Trnavy opäť ožije atmosférou dávnych čias. Medzi 15. a 17. decembrom 2017 sa Námestie sv. Mikuláša od 10. do 18. hodiny už po šiesty raz premení na čarovné miesto, kde zažijete jedinečné Stredoveké vianočné trhy.

Tie tohtoročné prinesú okrem obľúbených dobových stánkov s remeselníkmi, originálnych atrakcií a nevšedných pochúťok ako šporheltové dolky či stredoveký punč aj novinku – živý adventný kalendár.

Počas tretieho decembrového víkendu sa v živom adventnom kalendári odohrá 24 originálnych predstavení, ktoré divákov potešia unikátnym vizuálnym zážitkom.

Netradičný kalendár je ručne vyrobený z dreva a má v sebe mechanizmus, vďaka ktorému v ňom funguje pretáčanie čísiel.

Deti zabaví žoldniersky workshop, kde sa budú môcť všeličo naučiť.

Určite si budú chcieť vyskúšať aj rytiersky kolotoč, streľbu z kuše na hrad, prípadne sa zahrať so zvieratkami v ohrádkach. A to ešte stále nie je všetko – pre malých aj veľkých je pripravená skvelá ohňová šou.

(TS)

FOTO: Matúš Koprda

Ulož ako PDF
Napísal 14. decembra 2017 13:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Stredoveké vianočné trhy na Námestí sv. Mikuláša prinesú zábavu malým aj veľkým”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.