reklama

Príbeh trnavskej alternatívy: v Káčku a Arche spoločne debatovali muzikantské generácie

Projekt o trnavskej alternatívnej hudobnej scéne s názvom U zdechnutej kočky ponúka spracovaný videozáznam z 2. epizódy nazvanej BIG BEAT & BLUES, ktorý môžete vidieť voľne na YouTube.

V druhej epizóde môžete vidieť a počuť exkluzívne výpovede priamych aktérov diania.

Do diskusie prispeli tri generácie hudobníkov: bluesový TH Band s Tónom Horňákom a legendou Ferom Bartošom, ďalej boli hosťami členovia skupiny Second Band Peter Stojka a Juraj Parízek, či gitarový zástupca Bluesovej svokry Vlado Machala, ako aj mladé hudobné talenty Met You a Denis Čapkovič.


V Arche diskutovali pamätníci spoločne s mladšou generáciou muzikantov

Do diskusie prispeli svojimi spomienkami Andrej Halada a Marek Polonec z kapely Dependent.

Spoločným večerom sprevádzal Marek Antal, techniku a audio strih mal na starosti Marek Vančo, finálny audio master zabezpečil Mário Gajarský, kameru Martin Sekera a Roman Hornáček. O produkciu, réžiu a strih sa postarali Ján Sivák s Martinom Sekerom.

Nahrávalo sa 6. októbra v priestoroch Archy na Hlavnej 17 v Trnave.

Organizátori projektu U zdechnutej kočky pripravujú aj ďalšie podobné podujatia.

Najbližšie to bude 19. januára 2018 v Arche a v Káčku, kedy sa bude nahrávať 5. epizóda PUNK a zároveň sa odohrajú koncerty kapiel Kundotkov Syndróm a The Wilderness (facebook udalosť tu).

Komunitné online Rádio Bunker

Záznam diskusie:

Ulož ako PDF
Napísal 28. decembra 2017 23:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.