reklama

Superstarista Lukáš Piala ako hosť Modrého štvrtku

Marcový Modrý štvrtok | Blue Thursday, ktorý organizuje občianske združenie Trnavská hudobná spoločnosť spolu s trnavskou skupinou Second Band bude hostiť žilinského rodáka – superstaristu Lukáša Pialu.

Lukáš začal hrať na gitare ako 11-ročný, o dva roky neskôr už založil svoju prvú hudobnú skupinu.

Študoval na konzervatóriu v Žiline a v Prahe, neskôr získal aj diplom na škole Institute of Contemporary Music Performance v Londýne.

V roku 2007 sa zúčastnil súťaže Slovensko hľadá Superstar a dostal sa do semifinále. Svoje hudobné skúsenosti získaval na zaoceánskej lodi ako aj v sprievodnej skupine Tomáša Bezdedu.

Lukáš v súčasnosti vystupuje sólovo s gitarou, ale hrá aj v skupinách Ja ty a Rolo, 6 Foxes a Chrobáky (Beatles revival).

Podujatie Modrý štvrtok je zamerané na podporu nehmotného kultúrneho dedičstva, podporu menšinových hudobných žánrov ale aj spestrenie voľnočasových aktivít občanov mesta Trnava.

Marcový projekt s Lukášom Pialom a skupinou Second Band sa uskutoční vo štvrtok, 15. marca 2018 od 20.00 h v priestore kaviarne Amfik Café v objekte Mestského amfiteátra.

Ulož ako PDF
Napísal 10. marca 2018 22:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.