reklama

V areáli Slávie spoja dve futbalové ihriská dohromady

Z dvoch futbalových ihrísk v športovom areáli Slávie vznikne po rekonštrukcii jedno veľké dvojihrisko. Mesto Trnava má vypracovanú projektovú dokumentáciu zámeru, aktuálne zverejnilo podmienky verejnej súťaže na realizátora stavebných prác. Ten by mal byť známy v priebehu júla 2018.

Na projekte bezbariérového futbalového dvojihriska na Slávii sa podieľajú spoločne mesto Trnava s klubom FC Spartak Trnava, ktorý prostredníctvom dotácie od Slovenského futbalového zväzu poskytne na realizáciu zámeru 200-tisíc eur.

Predpokladané náklady na výstavbu dvojihriska sú 500-tisíc eur, túto sumu zrejme ešte stlačia ponuky uchádzačov vo verejnej súťaži.

Pripravované zmeny sa majú dotknúť ihrísk situovaných na západnom okraji športového areálu Slávie za vrhačským sektorom.


Aktuálne riešený zámer spojí dohromady ihriská označené 4 a 5

Aktuálne riešený projekt sa bude týkať ihrísk označených ako č. 4 a 5. Obe sa spoja dohromady, futbalové bránky budú mobilné a bude ich možné premiestňovať podľa potrieb. Preto aj pomenovanie “bezbariérové” ihriská.

Súčasťou stavebných prác bude aj výmena podložia futbalových ihrísk (odfrézovanie, prekyprenie, pridanie piesku).

V rámci stavebných prác bude na ihriskách nainštalovaný nový drenážny a závlahový systém a vysiaty nový živý trávnik.

Plocha budúceho dvojihriska dosiahne 19 600 metrov štvorcových.

V budúcnosti sa plánuje aj rekonštrukcia ihriska s označením č. 3, to však nie je súčasťou tejto investičnej akcie.


Ihriská č. 4 a 5 sú vyznačené na výkrese vľavo pod sebou

Ulož ako PDF
Napísal 11. júna 2018 13:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V areáli Slávie spoja dve futbalové ihriská dohromady”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.