reklama

Mesto súťaží zhotoviteľa futbalového ihriska s umelou trávou na Slávii

Mesto Trnava pripravuje výstavbu ďalšieho tréningového futbalového ihriska s umelou trávou.

Ide o spoločný projekt Slovenského futbalového zväzu a mesta Trnava. Na vybudovanie ihriska získalo mesto dotáciu vo výške 500-tisíc eur.

Nová hracia plocha bude umiestnená v zadnej časti futbalového areálu, označená je ako ihrisko číslo šesť.

Trnavská samospráva zverejnila 9. februára 2021 podmienky verejnej súťaže na zhotoviteľa stavebných prác v predpokladanej hodonote 1 milión 31-tisíc eur s DPH (859-tisíc eur bez DPH).


Areál Slávie

Ilustračné foto

Predmetom obstarávania je vybudovanie futbalového ihriska s rozmermi 105 x 68 m so športovým povrchom – umelým trávnikom.

Ihrisko bude oplotené do výšky 5 metrov. Pre vstup na hraciu plochu vozidlami údržby sú navrhnuté štyri bráničky, dve jednokrídlové a dve dvojkrídlové.

Súčasťou zámeru je aj inštalácia osvetlenia ihriska, ktoré bude pozostávať zo šiestich 15 metrov vysokých stožiarov.

V projekte je navrhnutý aj zavlažovací systém pre optimalizáciu teploty a vlhkosti hracej plochy počas letných mesiacov.

Požiadavkou je, aby umelá hracia plocha splnila kvalitu FIFA Quality Pro.

Lehota na predkladanie ponúk uchádzačov uplynie 4. marca 2021. Po ukončení súťaže a podpise zmluvy s víťazom začne plynúť lehota štyroch mesiacov na dokončenie a odovzdanie diela.

Nové ihrisko s umelou trávou by tak mohlo byť dokončené počas letných mesiacov tohto roka.

Ulož ako PDF
Napísal 9. februára 2021 9:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.