reklama

Kultúrne leto 2018 otvorí Garden párty na korze

Úvodné podujatie letného kultúrneho diania v Trnave sa bude po minuloročnej, mimoriadne úspešnej premiére opäť niesť v duchu záhradnej párty priamo na pešej zóne. Uskutoční sa v piatok 29. júna 2018 o 19.00 h.

O atmosféru pravej garden párty sa postará príjemne dotvorené prostredie, dobré jedlo a najmä kvalitná hudobná produkcia.

Ilustračné foto: Mesto Trnava

O tú sa opäť postará jedno z najväčších prekvapení minuloročného kultúrneho leta – maďarská latino kapela Barrio Latino.

Kapela predviedla jeden z najlepších koncertov minulého roka, a tak jednoducho musí prísť opäť.

Maďarské zoskupenie doplní pesničkár, skladateľ a spevák Peter Adamov a Trnavčanom dobre známy DJ Shakul.

Ulož ako PDF
Napísal 24. júna 2018 21:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.