reklama

Trnavská Promenáda otvorí brány Slávnostiam piva a jedla

Trnavská Promenáda privíta všetkých návštevníkov Slávností piva a jedla 24. a 25. augusta 2018. Počas unikátnej dvojdňovej akcie sa predstavia remeselné pivovary zo Slovenska i zahraničia spolu so širokým gastronomickým spektrom jedál.

Tohtoročným cieľom Slávností piva a jedla 2018 je nielen spestriť návštevníkom program prostredníctvom obľúbených pivovarov, ale aj ponúknuť možnosť ochutnávok lokálnej a medzinárodnej kuchyne, spoznanie výnimočnosti ich vzájomných chutí a vychutnanie si jedinečného kultúrneho, hudobného a víkendového zážitku v priateľskej atmosfére.

Pre návštevníkov sú pripravené streetfoodové novinky, ako sú zaujímavé hamburgery, netradičné hot dogy naslano či nasladko, wafle, káva,vegetariánske tapas, nachos, grilované syry či tradičná cigánska a lokše.

Ilustračné foto: JK / Trnavská 13

Tohtoročné Slávnosti piva a jedla 2018 sa budú konať pod záštitou Trnavského samosprávneho kraja, ktorý je zároveň hlavným partnerom podujatia spolu s pivovarom Karpat. „Tento rok chystáme pre všetkých nadšencov piva výnimočné zážitky, ktorými si môžu Slávnosti spestriť. V sobotu sme sa rozhodli s podporou VÚC zorganizovať súťaž vo varení polievok z rôznych regiónov,“ hovorí Rado Filo, predseda OZ Trnavská 13. „Do sobotňajšieho programu vstúpi aj Laci Hornáček, gastromajster a kulinársky šéf z TV Paprika, ktorý ľuďom ukáže, ktorú chuť jedla je správnou spárovať s akým typom piva,“ dopĺňa.

Slávnostné otvorenie bude v piatok o 19.00 hod., kedy pivný sú narazí pred zrakmi návštevníkov predseda Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič.

V rámci piatkového aj sobotňajšieho programu bude okrem viac ako 120 druhov piva a chutného jedla pripravená aj detská zóna. Využiť môžu nafukovací hrad, drevený kolotoč, maľovanie na tvár, či ďalšie aktivity. V sobotu je aj pre nich pripravená netradičná novinka, bublinová šou.

Sad! A. Bernoláka otvorí pre svojich nadšencov brány v piatok o 15.00 hodine a v sobotu od 9.00 hodiny. Oba dni bude Promenádu sprevádzať každý večer hudobné kapely s DJ. O hudbu sa postarajú kapely Chick2Chick Trio či Bludy, každá iného hudobného žánru. Treťou kapelou bude Feel Me.

Pre tých, ktorí si vedia vychutnať dobrý film, pripravili organizátori kino pod holým nebom – Karpat kinematograf. Keď sa!zotmie, spoločne si premietneme v Promenáde príjemný film pri dobrom pivku.

Ilustračné foto: JK / Trnavská 13

Hlavnými partnermi podujatia sú Pivovar Karpat a Trnavský samosprávny kraj. Ďalšími partnermi sú HKS Forge, Team Taxi, Planeo Elektro a Pittel-Brausewetter.

Ďalšie aktuálne informácie nájdete aj na webe trnavska13.sk alebo na facebookovej udalosti: https://www.facebook.com/events/201533897225072/.

Ulož ako PDF
Napísal 9. augusta 2018 13:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.