reklama

Urobte si aj vy Reparát z povinného čítania s Túlavým divadlom

Ruku na srdce, čo si ešte pamätáte z povinného čítania? Prešli sme si tým všetci, no niektoré diela nám utkveli v pamäti lepšie, ako iné. Herci Túlavého divadla sa za 70 minút pokúsia oživiť klasické príbehy, a v ich podaní rozhodne nebude chýbať mnoho humoru a skvelých nápadov.

Adrenalínová komédia vznikla pod scenáristickou aj režijnou taktovkou Jakuba Nvotu. Herci v nej prinesú nové pohľady na postavy a príbehy dobre známych kníh. Popri tom komentujú ľudskú povahu, našu prítomnosť, minulosť i budúcnosť. Reparát z povinného čítania je aj smutno-smiešnou správou o Slovákoch.

Túlavé divadlo je trnavským divákom dobre známe. Formovať sa začalo už v roku 1994 ako Študentské divadlo Jakuba Nvotu a Kamila Žišku.

FOTO: Túlavé divadlo

V roku 2001 sa súbor profesionalizoval a vytvorila sa kabaretná dvojica N + Ž a súbor autorského a pouličného divadla „Prepadlo“. Túlavé divadlo uvádza svoje vlastné texty a piesne a venuje sa najmä kabaretu, pouličnému divadlu a činohre.

Predstavenie Reparát z povinného čítania divadlo odohrá v kultúrnom centre Malý Berlín (Štefánikova 4) v piatok 21. septembra o 19:00.

Lístky sú dostupné za zvýhodnenú cenu 7 € na stránke Maxiticket.sk, na mieste sa v deň predstavenia budú predávať od 18:30, no už za cenu 9 €.

Podujatie je realizované v rámci projektu Malý Berlín 2018, ktorý z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia, Mesto Trnava a Trnavský samosprávny kraj. 

Ulož ako PDF
Napísal 20. septembra 2018 7:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.