reklama

Na radnici sprístupnia výstavu Klubu trnavských paličkárok Paličkovaná krása

Klub trnavských paličkárok pozýva na výstavu Paličkovaná krása, ktorá prebieha od 5. do 12. októbra 2018 v priestoroch kaplnky trnavskej radnice.

Na výstave bude klub prezentovať práce členiek Klubu trnavských paličkárok, regiónálne vzory na dečkách, obrazy, vianočné či veľkonočné ozdoby.

Ako informovala členka klubu Helena Krchnárová, klub funguje 25 rokov a má 16 členiek, ktoré sa stretávajú pravidelne raz týždenne v zasadačke mestskej radnice.

Výstavy organizujú každých 5 rokov.

„Zúčastňujeme sa akcií aj mimo nášho regiónu ako sú napríklad Dnii majstrov v Bratislave, Paličkárska cesta, či celoslovenské stretnutie paličkárok v Dubnici nad Váhom a zapájame sa do súťaží organizovanými inými klubmi,“ poznamenala Krchnárová.

Výstava Paličkovaná krása bude otvorená denne od 10. do 18. hodiny.

Ulož ako PDF
Napísal 5. októbra 2018 0:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na radnici sprístupnia výstavu Klubu trnavských paličkárok Paličkovaná krása”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.