reklama

V areáli automobilky PSA pobežia stovky bežcov už po štvrtý raz polmaratón

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia v nedeľu 21.októbra 2018 opäť otvorí svoje brány bežcom a športovým nadšencom. Pôjde o štvrtý ročník jediného polmaratónu v Trnave a na Slovensku ojedinelého podujatia tohto druhu v industriálnom prostredí. 

“Areál automobilky tak na jeden deň zaplnia nadšenci behu. V ponuke sú tri kategórie behu na trati bez prevýšenia. Ako prví v ranných hodinách, o 9:30, vyštartujú na jedinečnú certifikovanú trasu dlhú 21.097 m polmaratónci,” informoval šéf Úseku komunikácie PSA Peugeot Citroën Slovakia Peter Švec.

V čase obeda dostanú príležitosť aj malí bežci v detskom behu. V čase 13:30 sa na štart postavia bežci v kategórii 5 a 10 km. Zamestnancom trnavskej automobilky, bežcom, zabezpečuje automobilka bezplatnú registráciu a tímový bežecký dres – „PSA Run Team“.

Ilustračné foto

Trať povedie celým areálom od prevádzok zvarovne, lisovne, lakovne, parku hotových vozidiel a montáže. Na každého účastníka behu čaká po zdolaní trasy okrem potlesku a spoločnej radosti aj medaila a občerstvenie.

Celé podujatie bude, ako po minulé roky, moderovať známy DJ Milan Leskovský. 

Na „PSA Trnava polmaratón“ sa zatiaľ zaregistrovalo už okolo 400 bežcov a ich počet stále rastie.

Registrácia je otvorená do 19.októbra. Bohatej účasti sa prikláňa najmä fakt, že beh sa stáva pevnou súčasťou športového života na Slovensku.

Ulož ako PDF
Napísal 15. októbra 2018 12:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.