reklama

V Malom Berlíne uvedú multimediálnu inscenáciu pre školákov

Predstavenie Divadla Fí je určené deťom od 6 do 11 rokov. Konať sa bude v kultúrnom centre Malý Berlín na Štefánikovej 4 už túto nedeľu popoludní.

Dievča menom Ina, podľa ktorej je hra aj pomenovaná, je veľmi populárne dievča. O jej narodeninových oslavách sa vždy ešte celý rok hovorilo. A opäť chystá ďalšiu, ibaže niečo jej do toho príde. S rodičmi sa totiž presťahuje do inej štvrte, kde na ňu čakajú celkom noví kamaráti a kamarátky, nové krúžky, nová škola.

Začína sa jej nevšedné životné dobrodružstvo a do všetkého sa Ina s radosťou strmhlav vrhá.

Až tak, že zabudne na svoju oslavu narodenín. Predstavenie popri téme obľúbenosti v kolektíve a hľadania nových priateľov spracúva aj tému médií v citlivom školskom veku.

Divadlo Fí, ktoré túto nedeľu zavíta do Malého Berlína, zastrešuje mladých profesionálov a profesionálky, ktorí sa vo svojej tvorbe venujú rôznym umeleckým formám. V oblasti divadla sa venuje bábkovému, výtvarnému, činohernému a experimentálnemu divadlu.

Súbor sa snaží reagovať na najsúčasnejšie spoločenské fenomény, pričom sa venuje najmä otázke tolerancie a snažíme sa prispieť k diskusií o ľudskoprávnych témach. Platforma pôsobí na nezávislej divadelnej scéne od roku 2015.

Vstupné na predstavenie je 3 €, pričom vstupenky si môžu návštevníci kúpiť aj v predstihu na stránke MaxiTicket.sk. Online predpredaj bude k dispozícii do nedele 12.00 h.

Predstavenie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia, Mesto Trnava a Trnavský samosprávny kraj v rámci projektu Malý Berlín 2019.

Ulož ako PDF
Napísal 14. septembra 2019 8:57. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0.


INZERCIA

10 komentárov pre “V Malom Berlíne uvedú multimediálnu inscenáciu pre školákov”

 1. 1
  Divadlo says:

  Na stranke tohto pseudo divadla sa docitame aj toto:
  “Umenie nám poskytuje prostriedky, vďaka čomu môžeme hlbšie skúmať a reflektovať javy, ktoré sa odohrávajú v spoločnosti. Či už sú to rôzne iniciatívy, ktoré zasahujú do ľudských práv (napr. Pochod za tradičnú rodinu, Pochod proti islamizácii Európy) alebo rôzne iné extrémistické tendencie v spoločnosti.”
  Takze dobre citam ? Pochod za rodinu? Neskutocne! Zaujimave,ze ste tam nespomenuli tie rozne “duhove” iniciativy…

 2. 2
  Broky says:

  S podporou mesta Trnava a Trnavského samosprávneho kraja, teda z našich peňazí…

  • 2.1
   Divadlo 3 says:

   A ešte s podporou Fondu na podporu umenia, čiže toto divadlo financujú všetci daňoví poplatníci SR, a to im nevadí, že ich financujú extrémisti ? Lebo všetci či chceme alebo nechceme máme mamičku a otecka a vlastne sme z tradičných rodín proti ktorým toto divadlo bojuje a vlastne bojujú aj proti sebe, lebo tiež majú mamičku a otecka.

 3. 3
  Divadlo 2 says:

  Mňa to neprekvapuje, od počiatku som čakal, že Malý Berlín bude mať také razenie. Spolu s Denníkom N, ktorý tiež tento pohľad pretláča majú navyše aj spoločného silného podporovateľa…

 4. 4
  MBr says:

  Malý Berlín ani nepotrebuje vlastnú reklamnú stránku…

  • 4.1
   Akcie says:

   V Malom Berlíne sa ktosi chystá prdnúť, vopred to všetci máme na podnose.
   O množstve iných akcií ani chýru, ani slychu.

 5. 5
 6. 6
  Broky says:

  Riešite tu blbosti, pritom máte hlasovať za to, kde majú ísť deti do školy peši. Odporúča vám to váš primátor, tak to rešpektujte. Extrémisti bojujúci za normálnu rodinu, dajte si pohov.

  • 6.1
   rodzina says:

   Záleží akú normálnu rodinu myslíš.
   PB keď kúpil zelené bicykle tak si dal na FB že máme ďalší prírastok do našej rodiny.
   Vidíš rodiny sú všelijaké.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.