reklama

V Malom Berlíne uvedú multimediálnu inscenáciu pre školákov

Predstavenie Divadla Fí je určené deťom od 6 do 11 rokov. Konať sa bude v kultúrnom centre Malý Berlín na Štefánikovej 4 už túto nedeľu popoludní.

Dievča menom Ina, podľa ktorej je hra aj pomenovaná, je veľmi populárne dievča. O jej narodeninových oslavách sa vždy ešte celý rok hovorilo. A opäť chystá ďalšiu, ibaže niečo jej do toho príde. S rodičmi sa totiž presťahuje do inej štvrte, kde na ňu čakajú celkom noví kamaráti a kamarátky, nové krúžky, nová škola.

Začína sa jej nevšedné životné dobrodružstvo a do všetkého sa Ina s radosťou strmhlav vrhá.

Až tak, že zabudne na svoju oslavu narodenín. Predstavenie popri téme obľúbenosti v kolektíve a hľadania nových priateľov spracúva aj tému médií v citlivom školskom veku.

Divadlo Fí, ktoré túto nedeľu zavíta do Malého Berlína, zastrešuje mladých profesionálov a profesionálky, ktorí sa vo svojej tvorbe venujú rôznym umeleckým formám. V oblasti divadla sa venuje bábkovému, výtvarnému, činohernému a experimentálnemu divadlu.

Súbor sa snaží reagovať na najsúčasnejšie spoločenské fenomény, pričom sa venuje najmä otázke tolerancie a snažíme sa prispieť k diskusií o ľudskoprávnych témach. Platforma pôsobí na nezávislej divadelnej scéne od roku 2015.

Vstupné na predstavenie je 3 €, pričom vstupenky si môžu návštevníci kúpiť aj v predstihu na stránke MaxiTicket.sk. Online predpredaj bude k dispozícii do nedele 12.00 h.

Predstavenie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia, Mesto Trnava a Trnavský samosprávny kraj v rámci projektu Malý Berlín 2019.

Ulož ako PDF
Napísal 14. septembra 2019 8:57. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Malom Berlíne uvedú multimediálnu inscenáciu pre školákov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.