reklama

V Malom Berlíne uvedú multimediálnu inscenáciu pre školákov

Predstavenie Divadla Fí je určené deťom od 6 do 11 rokov. Konať sa bude v kultúrnom centre Malý Berlín na Štefánikovej 4 už túto nedeľu popoludní.

Dievča menom Ina, podľa ktorej je hra aj pomenovaná, je veľmi populárne dievča. O jej narodeninových oslavách sa vždy ešte celý rok hovorilo. A opäť chystá ďalšiu, ibaže niečo jej do toho príde. S rodičmi sa totiž presťahuje do inej štvrte, kde na ňu čakajú celkom noví kamaráti a kamarátky, nové krúžky, nová škola.

Začína sa jej nevšedné životné dobrodružstvo a do všetkého sa Ina s radosťou strmhlav vrhá.

Až tak, že zabudne na svoju oslavu narodenín. Predstavenie popri téme obľúbenosti v kolektíve a hľadania nových priateľov spracúva aj tému médií v citlivom školskom veku.

Divadlo Fí, ktoré túto nedeľu zavíta do Malého Berlína, zastrešuje mladých profesionálov a profesionálky, ktorí sa vo svojej tvorbe venujú rôznym umeleckým formám. V oblasti divadla sa venuje bábkovému, výtvarnému, činohernému a experimentálnemu divadlu.

Súbor sa snaží reagovať na najsúčasnejšie spoločenské fenomény, pričom sa venuje najmä otázke tolerancie a snažíme sa prispieť k diskusií o ľudskoprávnych témach. Platforma pôsobí na nezávislej divadelnej scéne od roku 2015.

Vstupné na predstavenie je 3 €, pričom vstupenky si môžu návštevníci kúpiť aj v predstihu na stránke MaxiTicket.sk. Online predpredaj bude k dispozícii do nedele 12.00 h.

Predstavenie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia, Mesto Trnava a Trnavský samosprávny kraj v rámci projektu Malý Berlín 2019.

Ulož ako PDF
Napísal 14. septembra 2019 8:57. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Malom Berlíne uvedú multimediálnu inscenáciu pre školákov”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.