reklama

Jarnú sériu online koncertov trnavských hudobníkov v Malom Berlíne uzatvára Ivana Kovačicová

Počas trvania zákazu verejných podujatí kultúrne centrum Malý Berlín organizuje sólo koncerty hudobníkov z Trnavy a okolia, vysielané cez internet. Vo štvrtok 14. mája 2020 sa ako piata v sérii predstaví Ivana Kovačicová.

Speváčka neaktívnej trnavskej kapely Landfil sa v súčasnosti venuje sólovému projektu s názvom IVI. H

rá na klavíri, gitare a ukulele a spieva v angličtine. Vo svojich textoch reaguje na každodenný život. Hudba jej pomáha na vyjadrenie toho, čo momentálne prežíva.

Je pre ňu „filtrom“ na rôzne emócie a situácie, s ktorými sa stretáva: „Do mojej hudby vkladám všetky pocity, ktoré v bežnom živote neviem vyjadriť slovami.“

Jej tvorba sa nedá úplne žánrovo špecifikovať, cítiť v nej vplyvy bluesu, popu, alternatívy aj soulu.

Koncert online: Ivana Kovačicová sa uskutoční vo štvrtok 14. mája o 20.00 h.

Záujemcovia si môžu pozrieť priamy prenos zadarmo na Facebookovej stránke Malého Berlína.

Podujatie podporil z verejných zdrojov hlavný partner Fond na podporu umenia v rámci projektu Malý Berlín 2020.

Ulož ako PDF
Napísal 14. mája 2020 7:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.