reklama

Séria online koncertov z Malého Berlína pokračuje „live DJ-setom“ Ghostly Silent

Počas trvajúceho zákazu konania verejných podujatí kultúrne centrum Malý Berlín organizuje sériu online koncertov hudobníkov z Trnavy a okolia. Vo štvrtok 23. apríla 2020 špeciálny program pokračuje koncertom projektu Ghostly Silent, spájajúceho elektronickú hudbu s DJ setom a živým hraním.

Ghostly Silent je vedľajší projekt gitaristu Martina Molnára a bubeníka Denisa Čapkoviča, členov skupiny Family Friend.

Po pozitívnom ohlase na prvé skladby sa Martin v máji roku 2018 rozhodol predstúpiť prvýkrát pred ľudí s konceptom „live DJ set-u“. Inšpiroval sa hudobným producentom Gramatikom alebo skupinou Sungazer.

Elektroniku doplnia Martinove energické improvizácie na gitare a bicie Denisa Čapkoviča.

Okorenia set pozostávajúci zo žánrov ako hip hop, future bass, bounce, footwork alebo trap. Za pomerne krátky čas hral Ghostly Silent na viacerých akciách v Trnave, napríklad na Proma Frajdej 2018, multimediálnom festivale Lovely Experience 2019 alebo v kluboch aj ako support FVLCRVM-a a Jimmy-ho Pé na trnavskej zastávke ich Winnetour.

Koncert online: Ghostly Silent je naplánovaný na štvrtok 23. apríla o 20.00. Stream si môžu záujemcovia pozrieť zadarmo na facebookovej stránke Malého Berlína (https://www.facebook.com/MalyBerlin).

Podujatie podporil z verejných zdrojov hlavný partner Fond na podporu umenia v rámci projektu Malý Berlín 2020.

Ulož ako PDF
Napísal 22. apríla 2020 7:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.