reklama

Spoznajte príbehy argentínskeho tanga

Piatkový večer budú priestory kultúrneho centra Malého Berlína zaplnené nielen hudbou, ako to často býva, ale aj hudobnou históriou. Zoskupenie PiaTango Project predstaví vášnivé argentínske tango od jeho počiatkov po súčasné skladby popretkávané jazzom či klasickou hudbou.

Skúsený hudobný pedagóg Karol Kompas prevedie divákov a poslucháčov širokou históriou tanga. Hovorené slovo bude popretkávané hudbou v podaní projektu, ktorý tvoria skúsení hudobníci Samuel Mikláš, Andrej Bahúl, Karol Brnka.

Spev, tak špecifický pre svet tanga, vám podá vynikajúca speváčka Iveta Štrbák Pandiová.

Takto zostavené hudobné teleso putuje momentálne krajinou a jednou zo zastávok bude aj Trnava. Vypočujete si tango od najstarších štýlov až po ukážky moderného Tango Nuevo, čím nazrieme na dlhú cestu, ktorú tango od 18. storočia prekonalo.

Kombinácia histórie a hudby v podaní zohratých umelcov Pia Tango Projectu sľubuje zaujímavý a emotívny hudobný zážitok na piatkový večer. Koncert sa bude konať 11. 10. o 19:30 v kultúrnom centre Malý Berlín (Štefánikova 4).

Vstupné na podujatie je 5 eur. Diváci si môžu vstupenky zakúpiť aj v predpredaji na webovej stránke centra.

Ulož ako PDF
Napísal 9. októbra 2019 7:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.