reklama

Vydajte sa z Trnavy až na Madagaskar

Kultúrne centrum Malý Berlín pozýva na ďalší zo série cestovateľských večerov. Tentoraz sa vyberieme na ostrov Madagaskar spolu so sprievodcom Vladimírom Dudlákom. Podujatie sa uskutoční v utorok 15. októbra so začiatkom o 19:00.

Africký ostrov má mnoho unikátov a špecifík, ktorými láka celý svet už storočia. Je celosvetovo vyhľadávaný pre endemický svet rastlín a zvierat alebo aby navštívili dažďové pralesy, pozorovali vo voľnej prírode lemure a chameleóny, prešli sa po aleji baobabov alebo sa túlali vápencovými skalami.

Vo svojej prezentácii vás sprievodca pozýva aj do lokalít, ktoré nie sú štandardným cieľom turistov.

Ak prídete, objavíte spolu najsevernejší bod Madagaskaru, splavíte rieku Tsiribihine a preveziete sa osobným vlakom z náhornej planiny až k oceánu. Spolu absolvujete turistický treking v pohorí Andringitra.

Vladimír Dudlák sa určite pristaví aj pri téme Mórica Beňovského, dobre známej slovenskej osobnosti úzko spätej s týmto ostrovom.

Jeho osobnosti sa venuje už od roku 2010. Je riaditeľom neziskovej organizácie združenie Mórica Beňovského a na Madagaskare sám zorganizoval už niekoľko bádateľsko-filmových expedícií. V rámci témy Beňovský a Madagaskar predstaví krátky filmový dokument, svoju knihu ako aj nový komiks Móric.

Vstupné na podujatie je 4 € a diváci môžu využiť aj online predaj na stránke Malého Berlína.

Ulož ako PDF
Napísal 15. októbra 2019 7:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.