reklama

Západoslovenské múzeum bude mať od 1. januára novú riaditeľku

Novou riaditeľkou Západoslovenského múzea v Trnave bude Martina Bocánová. Návrh predsedu TTSK Jozefa Viskupiča na jej menovanie schválili poslanci krajského zastupiteľstva na decembrovom zasadnutí zastupiteľstva.

PhDr. Martina Bocánová, PhD., doteraz pôsobila ako tajomníčka Katedry etnológie a mimoeurópskych štúdií na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Do funkcie riaditeľky Západoslovenského múzea je vymenovaná oficiálne od 1. januára 2020.


Martina Bocánová na archívnej snímke

ZDROJ: FF UCM v Trnave

Do výberového konania na obsadenie miesta riaditeľa Západoslovenského múzea v Trnave sa prihlásili dvaja uchádzači.

Na základe výsledkov výberového konania a celkového bodového hodnotenia deväťčlenná výberová komisia odporučila predsedovi TTSK, aby navrhol Zastupiteľstvu TTSK vymenovať na pozíciu riaditeľa Martinu Bocánovú.

Návrh na jej menovanie do funkcie odporučila aj Komisia pre školstvo, telesnú kultúru a kultúru TTSK.

Všetkých 34 prítomných poslancov návrh schválilo.

Ulož ako PDF
Napísal 27. decembra 2019 14:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.