reklama

Základná škola v Modranke bude kvôli koronavírusu zatvorená

Základná škola s materskou školou na ulici Ivana Krasku v Modranke má potvrdený prípad ochorenia COVID-19. Škola bude do 20. septembra 2020 uzavretá, žiaci sa budú učiť online, informovalo mesto Trnava.

Materská škola bude fungovať v bežnom režime.

Riaditeľka školy udelila z prevádzkových dôvodov riaditeľské voľno žiakom celého prvého stupňa a žiakom piateho, siedmeho a deviateho ročníka základnej školy.

„Žiaci 6. a 8. ročníka zostávajú doma – žiaci týchto dvoch tried, majú nariadenú domácu karanténu Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Trnave do 20. septembra 2020,“ informuje škola na svojej webstránke.

V okrese Trnava bolo od začiatku pandémie potvrdených 160 prípadov ochorenia COVID-19, naposledy v pondelok 14. septembra 2020 zistili až 16 nových pozitívnych testov.

Ulož ako PDF
Napísal 14. septembra 2020 22:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.