reklama

Pri fakultnej nemocnici otvoria vo štvrtok 17. septembra veľkokapacitné odberové miesto na testovanie COVID-19

Fakultná nemocnica Trnava otvára od štvrtka 17. septembra 2020 veľkokapacitné odberové miesto (VOM) na COVID-19.

eľkokapacitné odberové miesto je situované na parkovisku pri Dohnányho ulici oproti Urgentnému príjmu. Nainštalovali tu tri kontajnery.

Prvý kontajner slúži na registráciu pacientov, pričom je potrebné mať so sebou COVID-pass.

„Odbery budú prebiehať v ďalších dvoch kontajneroch cez odberové okienka. Personál a ozbrojené zložky budú usmerňovať osoby, ktoré pôjdu na testovanie,“ uviedol referent pre vzťahy s verejnosťou Matej Martovič.

FOTO: FN Trnava

Veľkokapacitné odberové miesto v Trnave bude fungovať sedem dní v týždni.

Prevádzkové hodiny sú od pondelka do piatka v čase od 07:30 do 15:00, počas víkendov v sobotu a v nedeľu od 07:30 do 13:30. Vyšetrenie sa vykonáva pre držiteľov COVID-passu.

Ako doplnil Matej Martovič, ba testovanie s COVID-passom sa môžu osoby prihlásiť cez mobilnú aplikáciu „Moje eZdravie“, na internetovej stránke www.korona.gov.sk, prostredníctvom svojho obvodného lekára alebo cez Regionálny úrad verejného zdravotníctva.

V okrese Trnava bolo od začiatku pandémie do 15. septembra 2020 potvrdených 160 prípadov ochorenia COVID-19, naposledy v pondelok 14. septembra 2020 zistili až 16 nových pozitívnych testov.

Ulož ako PDF
Napísal 16. septembra 2020 15:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pri fakultnej nemocnici otvoria vo štvrtok 17. septembra veľkokapacitné odberové miesto na testovanie COVID-19”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.