reklama

Trnavská Jednota otvorila zmodernizovanú predajňu vo Veľkých Kostoľanoch

Najväčšia slovenská maloobchodná sieť COOP Jednota investuje do svojej predajnej siete aj v čase koronakrízy. Vo Veľkých Kostolanoch, najväčšej obci v okrese Piešťany, otvorila supermarket, ktorý vznikol na mieste pôvodnej predajne postavenej v 70. rokoch. V zmodernizovaných a zväčšených priestoroch pribudlo päť nových pracovných miest, spotrebitelia si môžu vybrať atraktívne produkty z viac ako 5 200 sortimentných položiek.

Kompletnú modernizáciu a zväčšenie predajne realizovala COOP Jednota prostredníctvom spotrebného družstva COOP Jednota Trnava.

„Obec Veľké Kostolany je so svojimi 3 000 obyvateľmi jednou z najväčších v našom regióne. V obci sme doteraz mali len jednu predajňu vybudovanú ešte v 70. rokoch minulého storočia. Jej prestavbu sme zvažovali už dlhšie, ale vždy sa objavila nejaká investícia, ktorá mala väčšiu prioritu. Som veľmi rád, že sa nám to tento rok podarilo. Úroveň maloobchodných služieb sa pre obyvateľov nielen tejto, ale i okolitých obcí nepomerne zvýši, a to nielen z hľadiska šírky a rozmanitosti sortimentu tovaru, ale i z hľadiska kvality, hygieny a bezpečnosti, ako aj celkovej spokojnosti našich členov a zákazníkov. A to je v ťažkom období pandémie pre obchod dobrá správa,“ povedal Bohuslav Uváčik, predseda predstavenstva COOP Jednoty Trnava.

FOTO: Jednota Trnava

Obchodný systém COOP Jednota prevádzkuje po celom Slovensku viac ako 2 000 predajní v troch rôznych formátoch, ktoré priebežne rekonštruuje a modernizuje. V pôvodnej prevádzke vo Veľkých Kostolanoch rozšíril predajnú plochu z 90 m² na 304 m² a skladovú plochu zo 66 m² na 150 m².

K dispozícii je 24 parkovacích miest, z toho jedno parkovacie miesto je určené pre imobilných návštevníkov predajne.

K rekonštrukcii pristupovalo spotrebné družstvo citlivo aj z hľadiska ochrany životného prostredia. V predajni a v sklade je LED osvetlenie, nízkoenergetické vykurovanie je zabezpečené kondenzačným kotlom. Z dôvodu úspory elektrickej energie je predajňa vybavená uzatvárateľnými samoobslužnými vitrínami na mliečne výrobky a chladenú hydinu.

Rozšírením predaje vo formáte SUPERMARKET pribudlo päť nových pracovných miest, celkový počet personálu stúpol na jedenásť zamestnancov. Spotrebitelia si môžu vyberať zo širokého spektra predovšetkým slovenských výrobkov.

V COOP Jednote mysleli aj na zákazníkov s rôznymi potravinovými intoleranciami, v ponuke nechýbajú bezlepkové a bezlaktózové produkty či samostatný kútik detského sortimentu.

„Neustále hľadáme možnosti, ako spríjemniť našim zákazníkom čas strávený nakupovaním. Renováciou prevádzok zvyšujeme kvalitu ponúkaných služieb a rozširujeme predajnú plochu, s čím súvisí aj pestrejší výber produktov a viac možností pre regionálnych dodávateľov,” uviedol Branislav Lellák, vrchný riaditeľ obchodnej sekcie COOP Jednoty Slovensko.


FOTO: Jednota Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2020 9:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavská Jednota otvorila zmodernizovanú predajňu vo Veľkých Kostoľanoch”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.