reklama

Celoplošné testovanie v Trnave bude od 23. do 26. januára 2021

AKTUALIZOVANÉ 19. januára 2021
Pôvodný článok z 12. januára sme na základe nových informácií aktualizovali.

Mesto Trnava stanovilo termín celoplošného testovania od soboty 23. do utorka 26. januára 2021.

“V súlade s rozhodnutím Vlády Slovenskej republiky o ďalšom kole celoplošného testovania sa aj v Trnave začali prípravy na jeho zabezpečenie. Trnavčania sa budú môcť otestovať počas víkendu 23. a 24. januára 2021,” informovala hovorkyňa mesta Trnava Veronia Majtánová 12. januára.

Na základe rozhodnutia vlády zo 17. januára mesto upravilo termíny celoplošného testovania, ktoré bude v meste prebiehať počas štyroch dní, vytvorených má byť 20 nových odberových miest.

Článok s novými informáciami sme zverejnili TU.

Trnavská samospráva pracuje na systéme elektronického prihlasovania, aby sa skrátili čakacie doby na odberových miestach.

Ilustračné foto

Prvé celoplošné testovanie sa v Trnave uskutočnilo na prelome októbra a novembra 2020.

Prvý deň testovania sa v Trnave vykonalo 29 772 testov, druhý deň prišlo 6211 ľudí, spolu v meste vykonali za víkend takmer 36-tisíc testov.

Pozitívnych bolo 0,68%, teda 245 ľudí.

Ulož ako PDF
Napísal 12. januára 2021 14:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

5 komentárov pre “Celoplošné testovanie v Trnave bude od 23. do 26. januára 2021”

 1. 1
  xxx says:

  Vláda sa záväzne vyjadrí až zajtra a tu už sa aktívne od mesta oznamuje?

  • 1.1
   Dovičová says:

   Veď to sám poznáš súdruh. Tu hore zverejňujúci bol aktívny lebo zajtra keď to buchne už bude rádioaktívny. Alebo že by bol iniciatívny …. horší ako triedny nepriateľ? Existuje množstvo dôvodov ale 2 poznáme už mesiace lebo: Sulík , testy.

 2. 2
  jopi says:

  A veď to nie je podmienka vlády …
  veď super že sa to udeje a bez príkazu

 3. 3
  NevecGdo says:

  Som optimista, dochtori vraj padajú na hubu, takže nebude mat do šmátrat v našich ratafákoch. Jedzine že by nám paličky ditribuuvali jak jódové tabletky a šeci si v jeden čas vytreme ratafák strčíme paličku do skúmafky a zašleme príslušným úradom.

 4. 4
  pán transparentný says:

  12. 1. : Trnavská samospráva pracuje na systéme elektronického prihlasovania, aby sa skrátili čakacie doby na odberových miestach.
  20. 1. : Žiadne objednávanie na konkrétny termín nebude v Trnave možné.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.