reklama

Počas posledného dňa celoplošného testovania bude v Trnave otvorených 13 odberových miest

Počas posledného štvrtého dňa celoplošného testovania v utorok 26. januára 2021 budú mať Trnavčania na výber medzi trinástimi odberovými miestami (OM).

Ako informovalo mesto Trnava, k pôvodne avizovaným desiatim miestam pribudnú ďalšie tri – v Kine Hviezda, v základnej škole na Námestí učeného tovarišstva a v priestoroch Súkromnej základnej školy BESST.

Všetky odberové miesta budú otvorené od 16. do 20. hodiny. Stav obsadenosti odberových miest v Trnave je pravidelne aktualizovaný na stránke testovanie.trnava.sk.

Ilustračné foto

„Samospráva občanom odporúča zaregistrovať svoje údaje pred testovaním v mobilnej aplikácii TrustOne. Priamo pred odberom sa stačí preukázať QR kódom v smartfóne, vďaka čomu ich nebudú musieť administrátori prepisovať z občianskeho preukazu ručne, a doba čakania sa tým skráti,“ prpomenula hovorkyňa mesta Veronika Majtánová.

Aplikácia TrustOne vie okrem toho zobraziť výsledok testu. Ak nepotrebujete papierový certifikát, nemusíte čakať na mieste.

Výsledok príde rovno do aplikácie, kde sa ním v prípade potreby aj preukážete.

Zoznam odberových miest na utorok 26. januára od 16.00 do 20.00 hod.:

Mestský úrad – Trhová 3
Kino Hviezda – Paulínska 1
Základná umelecká škola – Mozartova 10 (dve OM)
Základná škola – Andreja Kubinu 34 (dve OM)
Základná škola – Nám. Slovenského učeného tovarišstva 15 (tri OM)
Základná škola – Spartakovská 5 (dve OM)
Súkromná základná škola BESST – Limbová 3 (dve OM)

Ulož ako PDF
Napísal 26. januára 2021 7:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.