reklama

Pozitivita antigénových testov v Trnave opäť klesla, uplynulý víkend dosiahla 0,27%

Miera pozitivity antigénových testov v rámci plošného testovania v Trnave stále klesá. Trend potvrdili aj výsledky z uplynulého víkendu 20. – 21. marca 2021.

Deviateho tohtoročného kola víkendového plošného testovania sa v sedemnástich odberových miestach vytvorených Mestom Trnava zúčastnilo 19 829 ľudí.

Pozitívny výsledok vyšiel 53 ľuďom, miera pozitivity dosiahla 0,27%, čo je doteraz najnižšie číslo.

Ilustračné foto

Plošné testovanie prebieha v okrese Trnava bez prestávky od januára.

Miera pozitivity dosahovala najvyššie údaje počas prvých týždňov, kedy prekračovala jedno percento.

V prvých štyroch kolách dosiahla miera pozitivity hodnoty od 0,72% do 1,27%, od druhej polovice februára postupne pozitivita klesla pod pol percenta.

Minulý víkend 13. – 14. marca bola v odberových miestach vytvorených Mestom Trnava zaznamenaná doteraz najnižšia pozitivita 0,28%, uplynulý víkend tento rekord klesol ešte o jednu stotinu.

V jednotlivých kolách sa prišlo otestovať do mestom vytvorených odberových miest od 19 do 23-tisíc ľudí.

Ulož ako PDF
Napísal 21. marca 2021 22:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.