reklama

Na Zátvore vznikne deväť stojísk pre polopodzemné kontajnery

Na sídlisku Zátvor pripravuje trnavská samospráva inštaláciu nových polopodzemných kontajnerov. Celkom vznikne 9 stojísk s kontajnermi na rôzne druhy odpadov zapustenými v zemi.

Mesto Trnava hľadá prostredníctvom verejnej súťaže dodávateľa stavebných prác na vybudovanie deviatich nových stojísk polopodzemných kontajnerov na komunálny odpad.

Predpokladaná hodnota zákazky je 244 – tisíc eur s DPH, záujemcovia o účasť vo verejnej súťaži môžu predkladať svoje návrhy do 22. októbra 2021.

Aktuálna súťaž sa týka vybudovania stojísk na sídlisku Zátvor, konkrétne na uliciach Saleziánska, Rovná, Poštová a Veterná.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Na ulici Saleziánskej vzniknú stojiská v blízkosti vchodu č. 28 a na parkovisku medzi vchodmi č. 38 a 40.

Na Rovnej ulici č. 2 je vyhradený priestor na ploche zelene, ďalšie stojisko bude situované pri bytovom dome č. 4.

Dve stojiská postavia na Poštovej ulici – pred vchodmi č. 8 a na parkovisku pri vchode č. 26.

Na Veternej ulici vzniknú tri nové stojiská polopodzemných kontajnerov. Konkrétne pri vchode č. 36, pri vchode č. 29 a v blízkosti vchodov č. 24 a 24.

Všetky novovybudované stojiská budú obsahovať kontajnery na komunálny odpad, plasty, papier a sklo. Sedem z nich bude kruhového tvaru, dve budú štvorcové.

Niektoré súčasné priestory určené pre kontajnery budú zrušené, v niektorých prípadoch vybudujú stojiská v rovnakom priestore.

Konštrukcia plôch okolo kontajnerov bude vytvorená z betónovej zámkovej dlažby, rovnako tak hlavný prístupový chodník ku kontajnerom.

MAPA:

Pre zväčšenie kliknite na obrázok

Zdroj: Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 11. októbra 2021 10:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.