reklama

Trnavské cintoríny budú počas Dušičiek fungovať bez mimoriadnych opatrení

Trnavská samospráva zverejnila aktuálne informácie týkajúce sa blížiacich Dušičiek. Všetky štyri cintoríny na území mesta budú otvorené od 26. októbra do 10. novembra medzi 7.00 h a 22.00 h.

„Od 25. do 31. októbra 2021 je okres Trnava v zmysle platného COVID automatu v oranžovej farbe. V tomto období nebudú na cintorínoch žiadne mimoriadne opatrenia. Režim od 1. novembra zatiaľ nie je známy. V prípade zhoršenej epidemiologickej situácie sa však predpokladá, že nebude pohyb návštevníkov cintorínov obmedzený, keďže ide o vonkajšie priestory. Samozrejme, bude sa postupovať podľa platných nariadení RÚVZ v Trnave,“ vyhlásilo Mesto Trnava.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Radnica uviedla, že v uplynulých dňoch prebiehali na cintorínoch v správe mesta prípravy na zvýšenú návštevnosť.

„Aj počas sviatkov sú naplánované služby zamestnancov cintorínskych služieb tak, aby bola zabezpečená operatívna likvidácia odpadov, upratovanie, monitorovanie a riešenie krízových situácií i zabezpečenie protipožiarnej kontroly a pomoci občanom,“ pripomenula trnavská samospráva.

Mesto Trnava zdôrazňuje, že na parkovanie pri cintorínoch je možné využívať len parkoviská a vyznačené plochy, tak ako aj v predchádzajúcich rokoch, a samozrejme, je potrebné rešpektovať dopravné značenie.

Dopravu budú ako každoročne usmerňovať hliadky dopravnej polície. Pri cintorínoch bude posilnené hliadkovanie mestskej polície.

Ulož ako PDF
Napísal 22. októbra 2021 9:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.